Al Haramain Thohfa Oudh Al Haramain kadidlo

 • Al Haramain Thohfa Oudh Al Haramain kadidlo
 • Al Haramain Thohfa Oudh Al Haramain kadidlo 1
 • Al Haramain Thohfa Oudh Al Haramain kadidlo 2
 • Al Haramain Thohfa Oudh Al Haramain kadidlo 3
 • Al Haramain Thohfa Oudh Al Haramain kadidlo 4
   viac

  1 veľkosť produktu 17,90 €

  Kuriérom SPS (UPS)Pondelok 23.04.2018
  ZásielkovňaPondelok 23.04.2018
  Osobný odber BratislavaPondelok 23.04.2018

  Uvedené časy sú informatívne, vychádzajú z predpokladaných dodacích lehôt prepravných firiem.

  Varianty Al Haramain Thohfa Oudh Al Haramain

  • Al Haramain Thohfa Oudh Al Haramain kadidlo 50 g kadidlo 50 g  

   Viac než 5 ks na sklade v centrálnom sklade

   Kód: AHR0128

   17,90 €

  Hore

  Popis parfému Al Haramain Thohfa Oudh Al Haramain

  Hodnotenie

  Vzhľad flakónu

  Výdrž vône

  Intenzita

  Celkový dojem

  Kadidlo je vonná živica získaná zo stromu kadidlovníka. Má veľa spôsobov využitia, používa sa kvôli krásnej orientálnej vôni, na očistu priestorov alebo predmetov, prípadne na očistu osôb. Podľa rôznych povier je možné pomocou kadidla očistiť tiež svoju dušu. Kadidlo sa často používa v rôznych kombináciách, napríklad s myrhou a balzamom, potom vydáva pri pálení špecifickú korenenú vôňu. Existujú štyri hlavné druhy živice a každý druh sa líši predovšetkým obdobím zberu. Získava sa odsekávaním kôry stromov, pri ktorom sa uvoľňuje a vyteká zo stromu živica, ktorá stvrdne a pripomína slzu. Kadidlovník rastie v divej prírode i na veľmi neobvyklých a nehostinných miestach, napríklad na skale. Živica má v sebe vysoký obsah terpénov, seskviterpénov a diterpénov, ktoré zaisťujú jej silnú arómu pri pálení. Kvalitné kadidlá hojne používa katolícka cirkev pri obradoch a modlitbách. Najrôznejšie kombinácie kadidiel a ich vôní môžete využívať tiež doma, kde perfektne rozvoňajú celý priestor a prinesú uvoľnenie mysle pri príjemnej relaxácii. Nechajte sa pohltiť špecifickou vôňou s nádychom orientu a užívajte si očistné účinky kadidla!

  Použitie kadidla

  Na vydymovanie kadidlom budete potrebovať – kadidelnicu, klieštiky, rýchlozápalné uhlíky, zápalky alebo zapaľovač. Môžete využiť i suchý a čistý piesok, ten však nie je na pálenie nutný. Pokiaľ budete používať piesok, nasypte ho do kadidelnice tak, aby vytvoril asi centimetrovú vrstvu. Vezmite do klieštikov samozápalný uhlík a zapáľte ho. Uhlík rozohrievajte asi dvadsať sekúnd, kým uhlík neprestane iskriť. Potom ho vložte do kadidelnice. Asi po minúte môžete začať sypať kadidlo na uhlík. Začnite malými dávkami a postupne potom dávku zvyšujte podľa toho, ako vám to bude vyhovovať.

  Bezpečnostné pokyny na použitie kadidla

  Kadidlo by nemali používať deti. Na vydymovanie vždy používajte kadidelnicu na to určenú. Kadidelnicu so zapáleným uhlíkom nikdy nenechávajte bez dozoru. Po ukončení pálenia uhlie uhaste vodou.

  Hore

  O značke Al Haramain

  Značka Al Haramain bola založená v roku 1970 v najposvätnejšom meste islamu – saudskoarabskej Mekke. Neskôr však presídlila do Dubaja. Táto rodinná spoločnosť dodáva na trh prírodné éterické oleje (tzv. attary), bytové aj klasické parfémy a ďalší zaujímavý tovar. Disponuje výrobným areálom s rozlohou neuveriteľných 16 000 metrov štvorcových a po celom svete má viac ako 65 showroomov.

  Parfémy Al Haramain s obľubou kombinujú tradičné arabské a moderné vône. Veľký ohlas si získali najmä produkty, ktorých hlavnou zložkou je vzácne agarové drevo. Za pozornosť však stoja tiež rôzne kvetinovo-korenisté kompozície. Z rozsiahlej ponuky Al Haramain si vyberie naozaj každý, bez ohľadu na vek či pohlavie!

  Al Haramain sa podľa svojich vlastných slov usiluje o dokonalosť. Preto kladie enormný dôraz aj na obalový dizajn. Do detailov prepracované flakóny v podobe prepychových orientálnych cukorničiek, čajových kanvičiek etc., patria k tomu jednoznačne najpodarenejšiemu, čo je v tejto oblasti k videniu.

  Parfémy Al Haramain sú exotické, romantické, zmyselné a provokatívne. Na ich vývoji sa podieľajú poprední odborníci vo svojich odboroch, vďaka čomu sa môžu pochváliť nielen špičkovou kvalitou, ale aj dlhou životnosťou. Vyskúšajte ich a uvidíte, že nebudete sklamaní.

  Hore

  Recenzie Al Haramain Thohfa Oudh Al Haramain

  Čo si o Al Haramain Thohfa Oudh Al Haramain myslíte vy?

  Položky označené hviezdičkou * sú povinné.


  Hodnotenie *

  1 2 3 4 5 0 - najhoršie, 5 - najlepšie "

  1 2 3 4 5 0 - najhoršie, 5 - najlepšie "

  1 2 3 4 5 0 - najhoršie, 5 - najlepšie "

  1 2 3 4 5 0 - najhoršie, 5 - najlepšie "  Menu