Al Haramain Thohfa Oudh Al Haramain kadidlo

Značka: Al Haramain

1 veľkosť produktu 18,90 €

Kuriérom UPSŠtvrtok 08.12.2016
Osobný odber BratislavaUž zajtra (Streda 07.12.2016)

Uvedené časy sú informatívne, vychádzajú z predpokladaných dodacích lehôt prepravných firiem.

Varianty Al Haramain Thohfa Oudh Al Haramain

  • Al Haramain Thohfa Oudh Al Haramain kadidlo 50 g kadidlo 50 g 

    Viac než 5 ks na sklade v centrálnom sklade

    Kód: AHR0128

    18,90 €

Hore

Popis parfému Al Haramain Thohfa Oudh Al Haramain

Hodnotenie

Vzhľad flakónu

Výdrž vône

Intenzita

Celkový dojem

Kadidlo je vonná živica získaná zo stromu kadidlovníka. Má veľa spôsobov využitia, používa sa kvôli krásnej orientálnej vôni, na očistu priestorov alebo predmetov, prípadne na očistu osôb. Podľa rôznych povier je možné pomocou kadidla očistiť tiež svoju dušu. Kadidlo sa často používa v rôznych kombináciách, napríklad s myrhou a balzamom, potom vydáva pri pálení špecifickú korenenú vôňu. Existujú štyri hlavné druhy živice a každý druh sa líši predovšetkým obdobím zberu. Získava sa odsekávaním kôry stromov, pri ktorom sa uvoľňuje a vyteká zo stromu živica, ktorá stvrdne a pripomína slzu. Kadidlovník rastie v divej prírode i na veľmi neobvyklých a nehostinných miestach, napríklad na skale. Živica má v sebe vysoký obsah terpénov, seskviterpénov a diterpénov, ktoré zaisťujú jej silnú arómu pri pálení. Kvalitné kadidlá hojne používa katolícka cirkev pri obradoch a modlitbách. Najrôznejšie kombinácie kadidiel a ich vôní môžete využívať tiež doma, kde perfektne rozvoňajú celý priestor a prinesú uvoľnenie mysle pri príjemnej relaxácii. Nechajte sa pohltiť špecifickou vôňou s nádychom orientu a užívajte si očistné účinky kadidla!

Použitie kadidla

Na vydymovanie kadidlom budete potrebovať – kadidelnicu, klieštiky, rýchlozápalné uhlíky, zápalky alebo zapaľovač. Môžete využiť i suchý a čistý piesok, ten však nie je na pálenie nutný. Pokiaľ budete používať piesok, nasypte ho do kadidelnice tak, aby vytvoril asi centimetrovú vrstvu. Vezmite do klieštikov samozápalný uhlík a zapáľte ho. Uhlík rozohrievajte asi dvadsať sekúnd, kým uhlík neprestane iskriť. Potom ho vložte do kadidelnice. Asi po minúte môžete začať sypať kadidlo na uhlík. Začnite malými dávkami a postupne potom dávku zvyšujte podľa toho, ako vám to bude vyhovovať.

Bezpečnostné pokyny na použitie kadidla

Kadidlo by nemali používať deti. Na vydymovanie vždy používajte kadidelnicu na to určenú. Kadidelnicu so zapáleným uhlíkom nikdy nenechávajte bez dozoru. Po ukončení pálenia uhlie uhaste vodou.

Hore

Hodnotenie Al Haramain Thohfa Oudh Al Haramain

Čo si o Al Haramain Thohfa Oudh Al Haramain myslíte vy?

Položky označené hviezdičkou * sú povinné.


Hodnotenie *

1 2 3 4 5 0 - najhoršie, 5 - najlepšie

1 2 3 4 5 0 - najhoršie, 5 - najlepšie

1 2 3 4 5 0 - najhoršie, 5 - najlepšie

1 2 3 4 5 0 - najhoršie, 5 - najlepšienotino baliky

Menu

volajte 02 205 702 50 dnes sme tu pre Vás až do 22:00 hod