Amouage Miniatures Bottles Collection Men darčeková sada X. pre mužov

Amouage Miniatures Bottles Collection Men darčeková sada X. pre mužov
Amouage Miniatures Bottles Collection Men darčeková sada X. pre mužov

Kód: AMU04447 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii

Lyric, Dia, Silver, Reflection, Jubilation XXV, Beloved parfumovaná voda pre mužov 6 x 7,5 ml

Popis parfému Amouage Miniatures Bottles Collection Men
Zloženie

Nemôžete sa rozhodnúť, ktorá vôňa vám sedí najlepšie? Pánska parfémová sada Amouage Miniatures Bottles Collection Men obsahuje miniatúrky niekoľkých vôní, vďaka ktorým môžete každý deň voňať inak. Po ktorej siahnete ako prvej?

Vlastnosti:

  • jedinečná možnosť vyskúšať viac vôní obľúbenej značky
  • obsahuje miniatúrky vôní
  • skvele sa hodí ako darček
  • vôňa vhodná na každodenné nosenie

Obsah sady:

  • Lyric, Dia, Silver, Reflection, Jubilation XXV, Beloved parfumovaná voda pre mužov 6 x 7,5 ml

Zloženie

Druh vône
iné
Typ sady
darčeková sada

O značke Amouage

Prepychové vône Amouage sa vyznačujú absolútnou unikátnosťou a celkom charakteristickou eleganciou. Nezávislá značka týchto luxusných niche parfémov dnes sídli v Londýne, jej korene však siahajú ďaleko na Stredný východ.

Inšpiráciu Amouage čerpá z bohatého a pestrého dedičstva svojho miesta vzniku – z Ománskeho sultanátu. Značku založila v roku 1983 jeho výsosť Sayyid Hamad bin Hamoud Al Busaid, člen ománskej kráľovskej rodiny, na základe svojho rozhodnutia oživiť slávu arabských vôní. Filozofiou značky je vytvárať parfémy skutočne umeleckej hodnoty. Amouage striktne vyberá iba najkvalitnejšie exotické ingrediencie, medzi ktoré patrí strieborné kadidlo z Ománu, ojedinelá ománska ruža či myrha.

Niche parfémy Amouage sú komponované v juhofrancúzskom Grasse, ktoré je považované za hlavné mesto sveta parfémov a zaisťuje teda garanciu tých najvyšších štandardov. Následne vône putujú do výroby v Ománe, kde približne 2 mesiace prebieha macerácia ingrediencií. Na záver všetky parfémy Amouage podstupujú najvyššiu kontrolu kvality a sú balené takmer výhradne ručne.

Recenzie Amouage Miniatures Bottles Collection Men