Amouage Miniatures Bottles Collection Womendarčeková sada II. pre ženy

Amouage Miniatures Bottles Collection Women darčeková sada II. pre ženy
Amouage Miniatures Bottles Collection Women darčeková sada II. pre ženy
darčeková sada II. pre ženy
229,50

Kód: AMU3647 | Viac než 5 ks na sklade

parfumovaná voda 6 x 7,5 ml

Gold, Dia, Ciel, Reflection, Jubilation 25, Beloved

1
Kuriérom GLS
štvrtok 24. 9. 2020
Osobný odber
už zajtra streda 23. 9. 2020

Popis parfému Amouage Miniatures Bottles Collection Women
Zloženie

Neprestávajte objavovať doteraz nepoznané akordy a vône. Dámska parfémová sada Amouage Miniatures Bottles Collection Women vám ponúka ideálnu príležitosť, ako spoznať a vyskúšať nové vonné kompozície. V miniatúrnom vyhotovení si okamžite získajú vaše srdce.

Vlastnosti:

  • jedinečná možnosť vyskúšať viac vôní obľúbenej značky
  • obsahuje miniverzie produktov
  • vôňa vhodná na každodenné nosenie

Zloženie

Typ sady
darčeková sada

O značke Amouage

Prepychové vône Amouage sa vyznačujú absolútnou unikátnosťou a celkom charakteristickou eleganciou. Nezávislá značka týchto luxusných niche parfémov dnes sídli v Londýne, jej korene však siahajú ďaleko na Stredný východ.

Inšpiráciu Amouage čerpá z bohatého a pestrého dedičstva svojho miesta vzniku – z Ománskeho sultanátu. Značku založila v roku 1983 jeho výsosť Sayyid Hamad bin Hamoud Al Busaid, člen ománskej kráľovskej rodiny, na základe svojho rozhodnutia oživiť slávu arabských vôní. Filozofiou značky je vytvárať parfémy skutočne umeleckej hodnoty. Amouage striktne vyberá iba najkvalitnejšie exotické ingrediencie, medzi ktoré patrí strieborné kadidlo z Ománu, ojedinelá ománska ruža či myrha.

Niche parfémy Amouage sú komponované v juhofrancúzskom Grasse, ktoré je považované za hlavné mesto sveta parfémov a zaisťuje teda garanciu tých najvyšších štandardov. Následne vône putujú do výroby v Ománe, kde približne 2 mesiace prebieha macerácia ingrediencií. Na záver všetky parfémy Amouage podstupujú najvyššiu kontrolu kvality a sú balené takmer výhradne ručne.

Recenzie Amouage Miniatures Bottles Collection Women