ArdellBrow Trim and Shape britva na obočie

2×
Ardell Brow Trim and Shape britva na obočie
Ardell Brow Trim and Shape britva na obočie
Doprava zadarmo
3 ks
6,00

Na sklade | Kód: ARD02562
1
Večerné doručenie
už zajtra pondelok 6. 12. 2021
Osobný odber
streda 8. 12. 2021

Aj bez pinzety si môžete obočie vytvarovať úplne precízne. Britva na obočie Ardell Brow Trim and Shape vďaka jedinečnému dizajnu predchádza akémukoľvek poraneniu a podráždeniu jemnej pleti. Pritom je skvelá nielen na tvár alebo krk, ale aj na úpravu chĺpkov na pažiach či v oblasti bikín. Všetko ľahko, rýchlo a bez bolesti.

Vlastnosti:

  • pomáha precízne tvarovať obočie
  • ľahko a rýchlo zrezáva jednotlivé chĺpky
  • nespôsobuje poranenie či podráždenie pleti
  • vhodná aj na krk, paže či oblasť bikín
  • balenie obsahuje 3 jednorazové britvy

Ako používať:
Obočie prečešte v smere jeho rastu a pomocou britvy Ardell Brow Trim and Shape zastrihnite príliš dlhé či prečnievajúce chĺpky. Na vytvarovanie dokonalého oblúka najprv použite ceruzku na oči a špeciálne šablóny Ardell. Potom na miesta, ktoré budete holiť, naneste krém na holenie či detský olej a pomocou britvy obočie vytvarujte. Na záver pleť opláchnite, osušte a ošetrite hydratačným krémom.

Notino tip:
Značka Ardell sa preslávila aj umelými mihalnicami. Vyberte si veľkosť podľa svojho vkusu a nezabudnite ani na nemenej obľúbené lepidlo DUO od Ardell.

Americká spoločnosť Ardell sa špecializuje na tvorbu umelých rias. V roku 1971 ju založili manželia Arnold a Sydell Millerovci. Hneď ich prvý produkt – „Duralash Individual“ – si rýchlo získal značnú popularitu, čo ich podnietilo k ďalšiemu rozširovaniu portfólia. Dnes Ardell patrí medzi celosvetovo najúspešnejšie a najobľúbenejšie značky v danom trhovom segmente. Jedno z jej hesiel znie: „Pre každú ženu, pre každú udalosť, pre každý spôsob života.“
V ponuke Ardell nájdete nalepovacie, trsové, mono a ďalšie riasy mnohých rôznych štýlov. Drvivá väčšina z nich je zhotovená zo sterilizovaných ľudských vlasov. Sú veľmi efektné a ľahko sa aplikujú aj odstraňujú. Samostatnú zmienku si zaslúži tiež praktické príslušenstvo – lepidlá, štetce, kefky na obočie a ďalšie.
Výrobky Ardell sa vyznačujú prvotriednou kvalitou a priaznivou cenou. O ich výnimočnosti svedčí aj skutočnosť, že ich používa celý rad hollywoodskych vizážistov. Značka Ardell iste zaujme všetkých jedincov, ktorí chcú mať krásny a nezabudnuteľný pohľad, sú nároční a neuspokoja sa s málom alebo túžia byť atraktívni pre opačné pohlavie.