ArdellDuo lepidlo na umelé mihalnice so štetčekom

10×
Ardell Duo lepidlo na umelé mihalnice so štetčekom
Ardell Duo lepidlo na umelé mihalnice so štetčekom
Akcia
Odporúčaná maloobchodná cena
7,60

Ušetríte 5%
7,20
transparentný 5 g
Na sklade | Kód: ARD2033
1
Večerné doručenie
utorok 30. 11. 2021
Osobný odber
utorok 30. 11. 2021

Aby umelé mihalnice celý deň držali tam, kde majú, treba zvoliť spoľahlivé lepidlo. Správnou voľbou je kvalitné lepidlo Ardell Duo so štetčekom. Dokonale priľne k pleti a zaistí perfektné upevnenie mihalníc, a to vďaka špeciálnej dvojitej kefke, ktorou nanesiete lepidlo presne tam, kde treba.

Lepidlo Ardell Duo sa využíva aj v kozmetických salónoch a je vhodné aj pre nositeľky kontaktných šošoviek.

Vlastnosti:

  • spoľahlivo pripevní umelé mihalnice k očnému viečku
  • vhodné aj pre osoby s kontaktnými šošovkami
  • umožňuje rýchlu a presnú aplikáciu
  • nedráždi citlivé oči
  • neobsahuje latex
  • skvele drží

Ako aplikovať:
Naneste dostatočné množstvo lepidla na základňu umelých mihalníc. Nalepte na horné pohyblivé viečko tesne ku korienkom vlastných mihalníc a nechajte zaschnúť.

Americká spoločnosť Ardell sa špecializuje na tvorbu umelých rias. V roku 1971 ju založili manželia Arnold a Sydell Millerovci. Hneď ich prvý produkt – „Duralash Individual“ – si rýchlo získal značnú popularitu, čo ich podnietilo k ďalšiemu rozširovaniu portfólia. Dnes Ardell patrí medzi celosvetovo najúspešnejšie a najobľúbenejšie značky v danom trhovom segmente. Jedno z jej hesiel znie: „Pre každú ženu, pre každú udalosť, pre každý spôsob života.“
V ponuke Ardell nájdete nalepovacie, trsové, mono a ďalšie riasy mnohých rôznych štýlov. Drvivá väčšina z nich je zhotovená zo sterilizovaných ľudských vlasov. Sú veľmi efektné a ľahko sa aplikujú aj odstraňujú. Samostatnú zmienku si zaslúži tiež praktické príslušenstvo – lepidlá, štetce, kefky na obočie a ďalšie.
Výrobky Ardell sa vyznačujú prvotriednou kvalitou a priaznivou cenou. O ich výnimočnosti svedčí aj skutočnosť, že ich používa celý rad hollywoodskych vizážistov. Značka Ardell iste zaujme všetkých jedincov, ktorí chcú mať krásny a nezabudnuteľný pohľad, sú nároční a neuspokoja sa s málom alebo túžia byť atraktívni pre opačné pohlavie.