ArdellFauxMink Wispies umelé mihalnice veľké balenie

1×
Ardell FauxMink Wispies umelé mihalnice veľké balenie
Ardell FauxMink Wispies umelé mihalnice veľké balenie
Akcia
Doprava zadarmo
Odporúčaná maloobchodná cena
17,10

Ušetríte 15%
Demi Wispies 4 ks
14,40

Na sklade | Kód: ARD02576
1
Večerné doručenie
už zajtra pondelok 6. 12. 2021
Osobný odber
streda 8. 12. 2021

Milujete, keď je váš pohľad naozaj dramatický? Potom by vám v zásuvke nemali chýbať umelé mihalnice Ardell FauxMink Wispies. Ľahko sa s nimi kedykoľvek premeníte na žmurkajúcu bábiku a z vášho pohľadu sa každému mužovi podlomia kolená. Profesionálne mihalnice sú veľmi ľahké, mäkké a vykúzlia objemné a dlhé mihalnice bez toho, že by ste ich na očiach vôbec pocítili.

Vlastnosti:

  • dokonale splývajú s prírodnými mihalnicami
  • dodávajú mihalniciam neodolateľný objem
  • dokážu opticky rozšíriť a otvoriť oči
  • sú mäkké, ľahké a na oku pohodlné
  • ľahko a rýchlo sa aplikujú
  • vhodné na celodenné nosenie

Zloženie:

  • neviditeľný pásik Invisiband® bez uzlov – zaisťuje pohodlné celodenné nosenie a prirodzený vzhľad

Ako aplikovať:
V prípade potreby umelé mihalnice Ardell FauxMink zastrihnite nožničkami na nechty. Naneste malé množstvo lepidla a počkajte asi 30 sekúnd. Potom nalepte na horné viečko ku korienkom vlastných mihalníc a končekmi prstov jemne pritlačte. Ak budete chcieť mihalnice odstrániť, jednoducho ich odlepte od vonkajšieho okraja a opatrne z nich odstráňte lepidlo, aby ste ich mohli použiť opakovane.

Americká spoločnosť Ardell sa špecializuje na tvorbu umelých rias. V roku 1971 ju založili manželia Arnold a Sydell Millerovci. Hneď ich prvý produkt – „Duralash Individual“ – si rýchlo získal značnú popularitu, čo ich podnietilo k ďalšiemu rozširovaniu portfólia. Dnes Ardell patrí medzi celosvetovo najúspešnejšie a najobľúbenejšie značky v danom trhovom segmente. Jedno z jej hesiel znie: „Pre každú ženu, pre každú udalosť, pre každý spôsob života.“
V ponuke Ardell nájdete nalepovacie, trsové, mono a ďalšie riasy mnohých rôznych štýlov. Drvivá väčšina z nich je zhotovená zo sterilizovaných ľudských vlasov. Sú veľmi efektné a ľahko sa aplikujú aj odstraňujú. Samostatnú zmienku si zaslúži tiež praktické príslušenstvo – lepidlá, štetce, kefky na obočie a ďalšie.
Výrobky Ardell sa vyznačujú prvotriednou kvalitou a priaznivou cenou. O ich výnimočnosti svedčí aj skutočnosť, že ich používa celý rad hollywoodskych vizážistov. Značka Ardell iste zaujme všetkých jedincov, ktorí chcú mať krásny a nezabudnuteľný pohľad, sú nároční a neuspokoja sa s málom alebo túžia byť atraktívni pre opačné pohlavie.