Artdeco Permanent Individual Lashespermanentné umelé mihalnice

Artdeco Permanent Individual Lashes permanentné umelé mihalnice
Artdeco Permanent Individual Lashes permanentné umelé mihalnice
Odporúčaná maloobchodná cena
9,00

Ušetríte 22%
No. 670.1
7,00

Kód: ART2309 | 3 ks na sklade
1
Večerné doručenie
už zajtra streda 8. 4. 2020

Popis produktu Artdeco Permanent Individual Lashes

Produkt Artdeco Permanent Individual Lashes zdôrazní váš pohľad a podčiarkne krásu očí.

Vlastnosti:

  • zahustí a doplní chýbajúce riasy
  • opticky zväčšuje oči a dodáva hĺbku pohľadu

Použitie:
Naneste primerané množstvo lepidla na spodný lem vami zvolených umelých rias a nalepte na horné pohyblivé viečko tesne ku korienkom vlastných rias.

O značke Artdeco

Značka Artdeco bola založená v roku 1985 s víziou vytvárať kozmetické produkty inšpirované láskou ku kráse. Intenzívny záujem o nové trendy a vysokokvalitné produkty, ktoré budú dostupné všetkým ženám, vyniesli Artdeco takmer okamžite medzi top kozmetické značky v Nemecku. Dnes je kozmetika Artdeco obľúbená už vo viac než 78 krajinách sveta.

Artdeco vie, že každá žena je jedinečná. Má vlastný štýl aj preferencie, pokiaľ ide o zvýraznenie svojej krásy. Kozmetika Artdeco skladá poctu tejto jedinečnosti a vďaka rozmanitosti svojich výrobkov umožňuje každej žene zvýrazniť vlastnú krásu presne tak, ako sa jej páči.

Široká paleta farieb, nespočetne veľa špeciálnych produktov a možnosť individuálneho zostavenia vlastnej škály farieb zaručuje maximálne komplexný, ale pritom na mieru šitý zážitok z kozmetiky. Vyskúšajte Artdeco make-up, ktorý sa hravo stane alternatívou k tým najexkluzívnejším značkám, a zistite, že kvalitné produkty nemusia byť vždy nedosiahnuteľné.

Recenzie Artdeco Permanent Individual Lashes