Artdeco High Precision Liquid Liner

tekuté linky na oči

9×
Artdeco High Precision Liquid Liner tekuté linky na oči
Artdeco High Precision Liquid Liner tekuté linky na oči
Artdeco High Precision Liquid Liner tekuté linky na oči
18,00
Zľava 27%
240.01 Black 4 g
13,20

Kód: ART1524 | Viac než 20 ks na sklade
ks
Kuriérom SPS (UPS)
už zajtra štvrtok 17. 1. 2019
Osobný odber
už zajtra štvrtok 17. 1. 2019
Artdeco High Precision Liquid Liner
240.01 Black 4 g | 13,20

Popis kozmetiky Artdeco High Precision Liquid Liner

S tekutými očnými linkami Artdeco High Precision Liquid Liner dosiahnete vždy precízne nalíčenie. Unikátny high-tech štetček má veľmi tenkú a flexibilnú špičku, ktorá zaručuje ľahkú aplikáciu a perfektný výsledok.

Vlastnosti:

  • umožňuje intenzívne a dlhotrvajúce zvýraznenie očí
  • sú rýchloschnúce a majú jemne lesklú textúru
  • uhlíkové čierne pigmenty zaisťujú extra sýtu farbu
  • high-tech štetček je vyrobený z tých najjemnejších vlákien

Ako aplikovať:
Pozdĺž línie svojich rias kreslite linku od vnútorného kútika oka smerom k vonkajšiemu. Podľa svojich preferencií zvoľte, či bude linka tenká, alebo hrubšia.

Vlastnosti

Farba
čierna
Vodoodolné
nie

O značke Artdeco

Značka Artdeco bola založená v roku 1985 s víziou vytvárať kozmetické produkty inšpirované láskou ku kráse. Intenzívny záujem o nové trendy a vysokokvalitné produkty, ktoré budú dostupné všetkým ženám, vyniesli Artdeco takmer okamžite medzi top kozmetické značky v Nemecku. Dnes je kozmetika Artdeco obľúbená už vo viac než 78 krajinách sveta.

Artdeco vie, že každá žena je jedinečná. Má vlastný štýl aj preferencie, pokiaľ ide o zvýraznenie svojej krásy. Kozmetika Artdeco skladá poctu tejto jedinečnosti a vďaka rozmanitosti svojich výrobkov umožňuje každej žene zvýrazniť vlastnú krásu presne tak, ako sa jej páči.

Široká paleta farieb, nespočetne veľa špeciálnych produktov a možnosť individuálneho zostavenia vlastnej škály farieb zaručuje maximálne komplexný, ale pritom na mieru šitý zážitok z kozmetiky. Vyskúšajte Artdeco make-up, ktorý sa hravo stane alternatívou k tým najexkluzívnejším značkám, a zistite, že kvalitné produkty nemusia byť vždy nedosiahnuteľné.