Avène Couvranceriasenka pre citlivé oči

3×
Avène Couvrance riasenka pre citlivé oči
Avène Couvrance riasenka pre citlivé oči
odtieň Black 7 ml
13,85

Kód: AVE0893 | Na sklade
1
Darček pre vás
Nakúpte produkty Avène nad 20 € a získate 100 ml čistiacu micelárnu vodu zadarmo.
Darček pre vás
Darček pre vás
Darček pre vás
Darček pre vás
Zásielkovňa
štvrtok 24. 9. 2020
Osobný odber
štvrtok 24. 9. 2020

Popis produktu Avène Couvrance
Vlastnosti

Túžite po dlhých a hustých mihalniciach, ale vaše oči sú po nanesení maskary podráždené a začervenané? Maskara pre citlivé oči Avène Couvrance je vhodná aj v prípade, že nosíte kontaktné šošovky. Mihalnice ako zo žurnálu tak máte doslova na dosah ruky. Navyše sa nemusíte báť, že by sa po nanesení maskary vaše mihalnice spojili do jednej, naopak, krásne sa rozdelia a získajú požadovaný objem.

Vlastnosti:

  • pokrýva mihalnice sýto čiernou farbou od korienkov až po špičky
  • zanecháva mihalnice oddelené a nezlepuje ich
  • dodáva mihalniciam žiaduci objem
  • predlžuje mihalnice a posilňuje ich
  • zmierňuje vypadávanie mihalníc
  • zdôrazňuje tvar očí

Zloženie:

  • bez parfumácie
  • bez parabénov

Ako aplikovať
Na objemné a dlhé mihalnice vám stačia iba dva kroky. Začnite rovno stranou štetčeka maskary, ktorý dodá mihalniciam objem a rozčeše ich. Potom prichádza na rad zaoblená strana, vďaka ktorej budú vaše mihalnice neodolateľne dlhé.

Vlastnosti

Odtieň
čierny
Typ riasenky
predlžujúca, pre citlivé oči, pre objem

O značke Avène

p>Značka Avène v sebe nesie silu termálnej vody, ktorá vzniká vnútri planéty Zem, kde získava svoju jedinečnú silu. Malá dedinka v horách na juhu Francúzska sa preslávila svojou termálnou vodou. Kúpele každý rok dokazujú laickej i odbornej verejnosti, že je možné termálnou vodou Avène odstraňovať problémy pri atopickej dermatitíde, lupienke alebo popáleninách. Kúpeľné procedúry pod dohľadom kožných lekárov tu absolvuje množstvo detských aj dospelých pacientov s kožnými problémami. Kombinácia kúpeľných procedúr a dermatokozmetických prípravkov značky Avène prináša obrovské zlepšenie všetkých symptómov. Účinky termálnej vody sú známe už od roku 1736. Viac ako 300 klinických štúdií potvrdzuje účinnosť termálnej vody Avène a prípravkov, ktoré ju obsahujú.
V roku 1975 získal kúpele lekárnik Pierre Fabre a začal oprašovať dávno zvädnutú známosť kúpeľov a slávneho prameňa Saint Odile. V roku 1990 bol uvedený na trh rad Eau Thermale Avène. K nárastu kapacity kúpeľov, ktoré riešia výlučne kožné ochorenie, došlo v roku 2005. Prísnosť, starostlivosť a vysoké štandardy na zaobchádzanie s termálnou vodou a dlhoročný výskum nových účinných látok radí značku Avène na popredné priečky rebríčka dermatokozmetiky. Vysoký výskyt kožných ochorení v priemyselne vyspelých štátoch potvrdzuje, že cielená, jemná, ale zároveň účinná špecifická starostlivosti je nevyhnutná. Zápalové prejavy prebiehajú aj v kožných ťažkostiach na prvý pohľad nepodobných, ako sú napr. lupienka a akné alebo hojenie rany a atopická dermatitída.
Dermatokozmetika Avène iste obsahuje prípravok proti vášmu problému. Ponúka najväčšie spektrum produktov pre všetky stupne citlivosti – ak je vaša pleť citlivá, precitlivená, intolerantná alebo alergická. Značka Avène ako jediná na svete ponúka sterilné produkty (rad pre intolerantnú pleť a Tolerance Extréme). Špeciálny aplikátor zabraňuje vniknutiu vzduchu a baktérií. Ich hlavnou prednosťou je neprítomnosť konzervačných látok, emulgátorov a parfumácie a minimálne množstvo starostlivo vybraných ingrediencií. Všetky vyššie zmienené špecifiká, ktoré zo značky Avène robia No. 1 vo Francúzsku a No. 2 v Európe (v predajoch v lekárňach) a umožňujú pacientom s kožnými patológiami používať príjemné produkty, ktoré je možné kombinovať s lokálnymi liečivami.

Recenzie Avène Couvrance