AvonAloha Monoi relaxačná pena do kúpeľa

1×
Avon Aloha Monoi relaxačná pena do kúpeľa
Avon Aloha Monoi relaxačná pena do kúpeľa
Doprava zadarmo
Odporúčaná maloobchodná cena
5,90

Ušetríte 5%
1000 ml
5,60

Na sklade | Kód: AVO08692
1
Večerné doručenie
pondelok 6. 12. 2021
Osobný odber
sobota 4. 12. 2021

Pena do kúpeľa Avon Aloha Monoi zaistí chvíle pohody a zaslúžený relax po ťažkom dni.

Vlastnosti:

  • vytvára bohatú penu
  • upokojuje telo aj myseľ
  • zjemňuje pokožku celého tela

Použitie:
Pridajte do horúcej vody a nechajte napeniť.

Vlastnosti

Typ pokožky
pre všetky typy pokožky

Kozmetika Avon je dnes už vo svete krásy legendou. Značka, ktorá sa viac než 125 rokov zaujíma nielen o ženský pôvab, ale aj o ženy samotné, ponúka ošetrujúce prípravky, dekoratívnu kozmetiku aj parfémy Avon.

Na začiatku príbehu stál v roku 1886 obchodný predajca kníh David McConnell, ktorý ku každému nákupu pridával drobný voňavý darček. Jeho vône sa však čoskoro stali populárnejšie než samotné knihy, a tak sa rozhodol založiť si vlastnú kozmetickú spoločnosť. Stále však veril v dôležitosť osobného kontaktu. Tak vznikla myšlienka prvej Avon lady, ktorá navyše ženám so sebou priniesla aj príležitosť na finančnú nezávislosť. Neoddeliteľnou súčasťou osobného predaja sa tak stal aj Avon katalóg s ponukou kozmetiky.

Dnes je dostupná kozmetika Avon online, no i tak na svoje tradičné začiatky nezanevrela. Zvoľte si svoju cestu a vyskúšajte aj vy túto rokmi overenú značku. Pýši sa najmä pleťovou starostlivosťou Anew, vlasovými prípravkami Advance Techniques, exkluzívnou kolekciou Luxe, ošetrujúcimi produktmi Planet Spa alebo detským radom Avon Baby.