Avon

O značke Avon

Kozmetika Avon je dnes už vo svete krásy legendou. Značka, ktorá sa viac než 125 rokov zaujíma nielen o ženský pôvab, ale aj o ženy samotné, ponúka ošetrujúce prípravky, dekoratívnu kozmetiku aj parfémy Avon. Na začiatku príbehu stál v roku 1886 obchodný predajca kníh David McConnell, ktorý ku každému nákupu pridával drobný voňavý darček.

 

Jeho vône sa však čoskoro stali populárnejšie než samotné knihy, a tak sa rozhodol založiť si vlastnú kozmetickú spoločnosť. Stále však veril v dôležitosť osobného kontaktu. Tak vznikla myšlienka prvej Avon lady, ktorá navyše ženám so sebou priniesla aj príležitosť na finančnú nezávislosť.

Neoddeliteľnou súčasťou osobného predaja sa tak stal aj Avon katalóg s ponukou kozmetiky. Dnes je dostupná kozmetika Avon aj online, no i tak na svoje tradičné začiatky nezanevrela. Zvoľte si svoju cestu a vyskúšajte aj vy túto rokmi overenú značku. Pýši sa najmä pleťovou starostlivosťou Anew, vlasovými prípravkami Advance Techniques, exkluzívnou kolekciou Luxe, ošetrujúcimi produktmi Planet Spa alebo detským radom Avon Baby.

Prečítajte si viac o značke Avon.

celý text skryť text

Filter
cenové rozpätie

Kolekcia
Zobraziť ďalšie
Pre koho?
Darčeky a akcie
Hodnotenie
  •   102
  •   53
  •   17
  •   7
  •   4
Najpredávanejšie

Avon – viac ako len kozmetická spoločnosť

Už viac ako 130 rokov sa spoločnosť Avon venuje obchodu s krásou a posilneniu postavenia žien. Krása spoločnosti Avon je jednoducho mnohostranná: nielenže umožňuje jednotlivcom vyjadrovať sa, budovať sebavedomie a spájať sa s ostatnými, ale tiež pomáha ženám a mužom mať kontrolu nad vlastným životom.

Najväčší priamy predajca

Avon je popredná svetová kozmetická spoločnosť s ročným výnosom viac ako 10 miliárd dolárov. Je to najväčší priamy predajca a zamestnáva 6 miliónov obchodných zástupcov po celom svete, z ktorých polovica má menej ako 35 rokov. Avon kozmetika, ako aj Avon voňavky sú dostupné vo viac ako 100 krajinách. Značka je nepochybne zárukou kvality, a preto aj u nás na notino.sk nájdete vždy ponuku skvelých výrobkov Avon online.

Ako začínala spoločnosť Avon

V roku 1886, 34 rokov predtým, ako ženy v USA získali právo voliť, im zakladateľ Avonu David H. McConnell dal šancu zarobiť si nezávislý príjem. Nemal v úmysle vytvoriť kozmetickú spoločnosť. V skutočnosti si David McConnell zarábal predajom kníh, a svojim zákazníkom pritom ponúkal aj vzorky vôní ako darček. Všimol si, že ženy, ktorým knihy ponúkal, sa viac zaujímali o parfum zdarma ako o samotné knihy. Keďže jeho zákazníčky oplývali nadšením pre predaj kozmetickým výrobkov a rady sa stretávali s ostatnými ženami, spoločnosť McConnell bola motivovaná k tomu, aby ich prijala ako obchodné zástupkyne. Z malej kancelárie v New Yorku tak sám McConnell vytvoril prvé Avon parfémy, aby mohol rozbehnúť ich predaj.

Avon - spoločnosť, ktorá najlepšie chápe potreby žien po celom svete

Každý deň prináša kozmetika Avon krásu ženám po celom svete, a nielen tú fyzickú, ale aj vnútornú, pretože im dáva kľúč k budovaniu ich sebadôvery. V spoločnosti Avon znamená krása pre zákazníka viac než len nájsť ten pravý odtieň rúžu. Znamená to poskytnúť zárobkovú príležitosť, aby žena mohla podporovať svoju rodinu, a bojovať za svoje ciele. Ako spoločnosť pre ženy sa značka zaviazala zlepšovať ich postavenie a podporovať ich v ich každodennom boji s rakovinou prsníka, ako aj v boji proti domácemu násiliu.

Inovatívne produkty od Avon

Avon poskytuje zákazníkom inovatívne a kvalitné výrobky za konkurencieschopné ceny. Spoločnosť je špičkou v oblasti vývinu nových technológií. Centrum výskumu a vývoja sídliace v Sufferne, New York, patrí podľa počtu noviniek medzi vedúce značky v kozmetickom priemysle. Ponuka zahŕňa dekoratívnu a pleťovú kozmetiku, parfémy, módu a širokú škálu výrobkov pre blaho akými sú šperky, spodná bielizeň, doplnky a darčeky. K najznámejším kolekciám patria Avon Advance Techniques, Avon Color, Anew, Skin-So-Soft či Avon Luxe.

Niektoré z princípov, ktorými sa spoločnosť riadi:

  • Poskytnúť jednotlivcom príležitosť zarobiť si na podporu ich pohody a šťastia.
  • Slúžiť rodinám po celom svete s produktmi najvyššej kvality podporenými zárukou spokojnosti.
  • Udržiavanie priateľského ducha spoločnosti.

Avon parfémy – ústredný produkt značky

Už vyše 130 rokov ponúka parfémy Avon pre ženy ako aj svoje darčekové sady a kolínske vody pre mužov. Značka má vo svojej vôňovej základni 832 parfumov. Prvé Avon vône uzreli svetlo sveta v roku 1934. V roku 1973 bol uvedený na trh jeden z najpredávanejších parfémov spoločnosti, Sweet Honesty. Je to klasická zmes kvetín, medu, citrusov a vanilky – dokonale namiešaný elixír sladkosti a šťastia!

Avon parfémy pre ženy

Od svojho vzniku Avon vytvoril množstvo vôní na základe toho, čo je u žien populárne. Dokonca sa spojil s celebritami ako Derek Jeter, Reese Witherspoon, Patrick Dempsey, Fergie, Sofia Vergara a mnoho ďalších, aby vytvorili nové Avon vône v limitovanej edícii. Dizajnéri spoločnosti neustále vytvárajú rôznorodé a nové parfémy. Dámske vône pokrývajú škálu od sladkých až po korenisté, s ktorými sa ženy cítia sebaisto, krásne a sexy.

Cíťte sa aj vy ako hviezda s elegantnou parfumovanou vodou Avon Eve Elegance, ktorá evokuje hravú sviežosť lahodnej hrušky s opulentnými tónmi magnólie a hrejivými jantárovými drevinami. Rozžiarte vašu vnútornú krásu s opojnou Avon Luminata, kvetinovo-ovocnou vôňou, ktorá vzdáva hold prirodzenej kráse, ženskosti a elegancii. Alebo sa nechajte zlákať vôňou Avon Attraction tvorenou neodolateľnou zmesou lákavej černice, magnetického pižma a vanilkového jantáru.

Avon parfémy pre mužov

Parfémy nie sú len výsadou žien a dievčat, deklaruje svoju filozofiu spoločnosť Avon. Pánske voňavky majú v nej svoj význam a energiu a evokujú asociácie, ktoré určujú, pre koho sa budú najlepšie hodiť. Ak je muž milovníkom športu, budú sa mu pravdepodobne páčiť svieže pánske vône, ktoré sú kompozíciou citrusov, dreva či mäty. Tieto tóny mu dodajú energiu a adrenalín. Obsahujú ich napríklad línie vôní Full Speed a X-Series.

Pre pravého gentlemana vyberte parfum s tónmi pižma, cédrového dreva či levandule – teda s klasickými tónmi, ktoré zvýraznia jeho sofistikovanú povahu. Vyskúšajte napríklad vôňu Elite Gentleman, Black Suede Night alebo Premier Luxe Oud. A pre bezstarostného a pohodového muža zvoľte svieže vodné tóny v kombinácii s teplejšími drevitými tónmi, napríklad Individual Blue.

Dekoratívna a pleťová kozmetika Avon

Dekoratívna kozmetika vám pomôže podtrhnúť váš prirodzený pôvab, alebo vytvoriť výrazné líčenie pre zvláštne príležitosti. Rozsiahly sortiment kozmetiky na líčenie poskytuje atraktívny výber odtieňov a produktov, ktoré spájajú krásu a starostlivosť o vašu pleť. Jednotlivé kolekcie sú vyrobené z kvalitných a inovatívnych produktov, zahŕňajúcich vzácne ingrediencie, prírodné a expresívne farby, čím poskytujú vhodný make-up pre každú príležitosť. Túžite po perfektnom vzhľade vašej pleti? Kúpte si upokojujúci make-up pre matný vzhľad True Colour. Nechajte sa rozmaznávať domácimi kúpeľnými procedúrami s prírodnými produktami Avon Planet Spa, ktoré obsahujú výťažky z exotických rastlín a drevín.

Spoločnosť pre ženy

Krása je o vyjadrení individuality, vytvorení života podľa vlastných predstáv a je to niečo, čo by malo byť prístupné všetkým. Avon je spoločnosťou pre ženy, ktorá sa stará nielen o ich krásu, ale aj o zlepšenie ich postavenia v spoločnosti, ako aj o zlepšenie ich životných podmienok a zdravia.