Prejsť na hlavný obsah
Avon Eve Elegance parfumovaná voda pre ženy
Avon Eve Elegance parfumovaná voda pre ženy
Avon Eve Elegance parfumovaná voda pre ženy
Hlava
ružový grapefruit, hruška, jazmín
Srdce
gardénia, magnólia, lekno
Základ
ambrové drevo, broskyňa, pižmo
Druh vôneovocná, kvetinová

Nevinná aj zmyselná, romantická aj zvodná. Taká je parfumovaná voda pre ženy Avon Eve Elegance – plná kontrastov a výrazných emócií, rovnako ako mnohostranná osobnosť ženy, ktorá ju nosí. Dodá vám auru elegancie a zaistí, že romantický večer s vašou polovičkou bude ešte kúzelnejší.

  • ovocno-kvetinová vôňa s orientálnym podtónom
  • plná kontrastov – svieža, romantická a zvodná
  • predstavená v roku 2018 

Zloženie vône
Túto skutočne ženskú vonnú kompozíciu plnú kontrastov a výrazných emócií otvárajú svieže, šťavnaté tóny ružového grapefruitu a hrušky, ktoré sa preplietajú s nežným jazmínom. Romantickú atmosféru potom navodzujú kvetinové akordy gardénie, magnólie a lekna. Najdlhšie sa na koži rozvíja hlboká živičná vôňa ambrového dreva, ktorá zvádza a sľubuje. Navyše ju dopĺňajú akcenty broskyne a pižma.

Príbeh vône
Od roku 2017 zachytáva kolekcia Avon Eve vo svojich parfumovaných vodách rôzne stránky príťažlivej ženskosti. V roku 2018 sa jej rady rozšírili o elegantnú parfumovanú vodu Avon Eve Elegance, ktorá poteší všetky zmysly – okrem čuchových buniek bude potechou aj pre oči vďaka elegantnému sklenenému flakónu so zátkou imitujúcou krištáľový klenot. Tento flakón sa stane ozdobou každého toaletného stolíka.

AvonEve Elegance parfumovaná voda pre ženy

28×
50 ml

Tento produkt nie je momentálne k dispozícii | Kód: AVO05882