Avon Summer Whitetoaletná voda pre ženy

12×
Avon Summer White toaletná voda pre ženy
Avon Summer White toaletná voda pre ženy
50 ml
4,99

Kód: AVO0070 | Na sklade
1
Zásielkovňa
pondelok 17. 8. 2020
Osobný odber
pondelok 17. 8. 2020

Popis parfému Avon Summer White
Zloženie

Avon Summer White je parfém, ktorý presne vystihuje jeho názov. Bol vytvorený pre ženy, ktoré milujú leto, užívajú si ho a chcú sa aj v horúcich letných dňoch cítiť sviežo a pripadať si žiaduce. Jedná sa teda o vôňu určenú pozitívne zmýšľajúcim ženám.

Kvetinová vôňa parfému Summer White symbolizuje krásny letný deň plný sviežosti, slniečka, pohody ale aj letný vánok, ktorý pri vysokých teplotách určite príde vhod. Toto všetko sa podarilo vniesť do parfému Summer White.

Zloženie

Zloženie
pižmo, jazmín
Druh vône
kvetinová

O značke Avon

Kozmetika Avon je dnes už vo svete krásy legendou. Značka, ktorá sa viac než 125 rokov zaujíma nielen o ženský pôvab, ale aj o ženy samotné, ponúka ošetrujúce prípravky, dekoratívnu kozmetiku aj parfémy Avon.

Na začiatku príbehu stál v roku 1886 obchodný predajca kníh David McConnell, ktorý ku každému nákupu pridával drobný voňavý darček. Jeho vône sa však čoskoro stali populárnejšie než samotné knihy, a tak sa rozhodol založiť si vlastnú kozmetickú spoločnosť. Stále však veril v dôležitosť osobného kontaktu. Tak vznikla myšlienka prvej Avon lady, ktorá navyše ženám so sebou priniesla aj príležitosť na finančnú nezávislosť. Neoddeliteľnou súčasťou osobného predaja sa tak stal aj Avon katalóg s ponukou kozmetiky.

Dnes je dostupná kozmetika Avon online, no i tak na svoje tradičné začiatky nezanevrela. Zvoľte si svoju cestu a vyskúšajte aj vy túto rokmi overenú značku. Pýši sa najmä pleťovou starostlivosťou Anew, vlasovými prípravkami Advance Techniques, exkluzívnou kolekciou Luxe, ošetrujúcimi produktmi Planet Spa alebo detským radom Avon Baby.

 

Recenzie Avon Summer White