Avon Far Away parfumovaná voda pre ženy

55×
Avon Far Away parfumovaná voda pre ženy
Avon Far Away parfumovaná voda pre ženy
50 ml
7,95

15,90 / 100 ml, vr. DPH
Kód: AVO0021 | Na sklade

Tento produkt je už od výrobcu balený bez celofánu.

Produkt môže mať odlišné balenie než to, ktoré je na obrázku.

1
Kuriérom GLS
už zajtra utorok 18. 5. 2021
Osobný odber
už dnes

Popis Avon Far Away
Zloženie

Kam by ste sa práve teraz preniesli vy? Na exotické Tahiti, ostrov Madagaskar alebo do ďalekej Indie? Všetky vaše sny vám splní parfumovaná voda pre ženy Avon Far Away. Stačí len zavrieť oči a vydať sa po opojnej cestičke dláždenej vôňou jazmínu, frézie a vanilky priamo do svojich vytúžených krajín.

  • omamná kvetinová vôňa s orientálnym nádychom
  • ideálna predovšetkým na večerné príležitosti
  • predstavená v roku 1994

Zloženie vône
Hneď prvé privoňanie vás vtiahne do ďalekých krajov vďaka kombinácii tónov, kde rozpoznáte jemne sladkú fréziu a broskyňu. Po tom, ako úvodné akordy mierne poodstúpia, prichádzajú potešiť vaše zmysly ďalšie krásky zo sveta flóry, v ktorých vyniká predovšetkým jazmín, ktorému sa hovorí kráľ kvetín, a dokonale vás odzbroja svojou intenzívnou vôňou. Dlhé, sladko hrejivé doznievanie na čele s vanilkou zaistí, že si túto parfumovanú vodu zamilujete nielen vy, ale aj všetci okolo vás.

Príbeh vône
Už samotný flakón vône v oblých tvaroch, s dvojfarebným viečkom a nevyhnutným čiernym strapcom naznačuje orientálny obsah vône Avon Far Away. Za obdobie svojej existencie sa stal priamo ikonickým a patrí medzi vône č. 1 značky Avon. To len dokazuje dokonalú nadčasovosť vône, na ktorú ženy nedajú dopustiť.

Zloženie

Tzv. vysoké tóny - rozvinú sa ihneď po aplikácii. Tvoria prvý dojem a sú spravidla veľmi intenzívne, odznievajú rýchlo.
Hlava
Tzv. stredné tóny - Srdce nastupuje po niekoľkých minútach, po odznení hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
Tzv. nízke tóny - posledná a najdlhšia fáza parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale môže to byť i celý deň.
Základ
Druh vône
orientálna, kvetinová

O značke Avon

Kozmetika Avon je dnes už vo svete krásy legendou. Značka, ktorá sa viac než 125 rokov zaujíma nielen o ženský pôvab, ale aj o ženy samotné, ponúka ošetrujúce prípravky, dekoratívnu kozmetiku aj parfémy Avon.

Na začiatku príbehu stál v roku 1886 obchodný predajca kníh David McConnell, ktorý ku každému nákupu pridával drobný voňavý darček. Jeho vône sa však čoskoro stali populárnejšie než samotné knihy, a tak sa rozhodol založiť si vlastnú kozmetickú spoločnosť. Stále však veril v dôležitosť osobného kontaktu. Tak vznikla myšlienka prvej Avon lady, ktorá navyše ženám so sebou priniesla aj príležitosť na finančnú nezávislosť. Neoddeliteľnou súčasťou osobného predaja sa tak stal aj Avon katalóg s ponukou kozmetiky.

Dnes je dostupná kozmetika Avon online, no i tak na svoje tradičné začiatky nezanevrela. Zvoľte si svoju cestu a vyskúšajte aj vy túto rokmi overenú značku. Pýši sa najmä pleťovou starostlivosťou Anew, vlasovými prípravkami Advance Techniques, exkluzívnou kolekciou Luxe, ošetrujúcimi produktmi Planet Spa alebo detským radom Avon Baby.

 

Recenzie Avon Far Away55