Azzaro Now Mentoaletná voda pre mužov

4×
Azzaro Now Men toaletná voda pre mužov 80 ml
Azzaro Now Men toaletná voda pre mužov 80 ml
80 ml

Kód: AZZ0049 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii
  • Popis parfému
  • O značke
  • Recenzie

Popis parfému Azzaro Now Men
Zloženie

Azzaro Now Men je netradičná zvodná vôňa pre mužov. Ak hľadáte niečo jedinečné a chcete hlbokú zmyselnosť, ktorá sa snúbi s jemnou hravosťou a mladistvým duchom, musíte mať parfém Now Men! Nevšedné spojenie bylín, kvetov a korenia robí z vône od značky Azzaro naozajstný unikát. Efektný a veľmi praktický vzhľad flakónu je len dokonalou čerešničkou na torte parfému Now Men. Vyskúšajte zvodný koktail blahodarnej prírody a staňte sa dokonalým mužom v každom ohľade!


Lahodná kombinácia sladkej ruže a výrazného kardamómu tvorí vrchné tóny vône. Svieže a chladivé je spojenie zelenej trávy a opojného čaju, ktoré sa ukrýva v srdci parfému. Nevšedný základ je tvorený príjemným lišajníkom, slnkom prežiareným jantárom, hladkou kožou a hrejivým drevom. Celistvá vôňa je skôr suchšia, jemná a delikátna. Padne ako uliata mužovi, ktorého mladistvá hravosť ešte plne neprepukla do zmyselnej mužnosti, ale predsa chce byť príťažlivý a donekonečna sa opájať príťažlivými tónmi.


Značku Azzaro majú v povedomí prevažne ženy. Ponúka totiž hlavne krásnu dámsku konfekciu. Jej parfémy sú však tvorené ako pre ženy, tak pre mužov. Zamilujete si predovšetkým luxus a kvalitu, ktorá z vôní Azzaro priamo srší. Ženské kompozície sú rafinované, moderné i romantické, rovnako ako móda tej istej značky. Muži zase môžu voliť medzi klasikou aj novátorstvom, vždy do detailov prepracovaných parfémov Azzaro. Vôňa Now Men bola stvorená v duchu hravej mladosti, ktorá pomaly prechádza do zvodnej mužnosti. Ak raz ucítite nevšedné, jemne sladkasté akordy suchšej skladby korenia a dreva, už nikdy nebudete chcieť nič iné!

Zloženie

Hlava
kardamóm, ruža
Srdce
čaj, tráva
Základ
ambra, drevo, koža, lišajník
Druh vône
aromatická, drevitá

O značke Azzaro

Parfémy Azzaro | Azzaro – vôňa zvádzania a radosti zo života. Značka Azzaro bola vytvorená podľa obrazu svojho zakladateľa, francúzsko-talianskeho módneho návrhára Lorisa Azzara. Rovnako ako priebojný Loris, ktorý sa narodil v Tunise rodičom sicílskeho pôvodu a v roku 1962 sa vydal do Paríža dobyť svet módy, tak značka Azzaro stelesňuje podstatu stredomorského luxusu svojou zmyselnosťou a zmyslovosťou a pôžitkárskym prístupom k životu.
Kým sa skončili 60. roky, zvládol si Loris Azzaro vybudovať výbornú povesť vďaka očarujúcej a vzrušujúcej móde, ktorú navrhoval. Čoskoro značka Azzaro rozšírila svoju ponuku o parfémy. Prvý bol uvedený na trh v roku 1975. Azzaro for Women, drevitá cyprusová vôňa, bola o tri roky neskôr nasledovaná prvým pánskym parfémom. Klasicky moderné Azzaro pour Homme je aromatická drevitá vôňa patriaca do skupiny vône papradia (fougère).
Dnes má značka Azzaro na svojom konte niekoľko desiatok parfémov. Medzi najnovšie a tiež najúspešnejšie patrí Azzaro Chrome, citrusovo-aromatický pánsky parfém, v ktorom okúzľujú vonné tóny rozmarínu, ananásu, neroli, bergamotu a citróna, s jazmínom a koriandrom v tele a pižmom a kardamónom v základe.
Mnoho nesmierne úspešných vôní Azzaro sa zrodilo z inšpirácie stredomorským štýlom života a jeho autentickými hodnotami – radosťou zo života, pohostinnosťou a družnosťou. Azzaro, značka zrodená z umenia žiť, stelesňuje moderný luxusný životný štýl, ktorý má „šmrnc“ a štýl a je prežiarený slnkom. Pánske vône sú predchnuté asertivitou, tie dámske zase úplnou oslnivosťou. Pre Azzaro je parfém prvkom zvádzania. Každá nová vôňa je výsledkom hľadania nových emócií a jej zrod sprevádza vášeň k inováciám, priam posadnutosť kvalitou a pátranie po tých najušľachtilejších prísadách.
Značka Azzaro spolupracuje s tými najlepšími návrhármi vôní. Medzi ich početné rady patria napríklad Maurice Maurin, Michel Almairac, Alberto Morillas, Jacques Cavallier, Christine Nagel a, samozrejme, aj samotný Loris Azzaro. Po jeho smrti v roku 2003 sa do čela značky postavila najprv francúzska návrhárka Vanessa Seward a neskôr Arnaud Maillard a Alvaro Castejon. Ani za ich vedenia nestratila značka Azzaro nič zo svojej závratnej úrovne kvality a osobitého štýlu.
Vône Azzaro stelesňujú moderný luxusný životný štýl spojený s umením užívať si život.  

Recenzie Azzaro Now Men

5.0
3
1
Zobraziť hodnotenie podľa vlastností
vzhľad flakónu
výdrž vône
intenzita
celkový dojem