Vianočné nechty 2019: hravé, trblietavé aj nestarnúce červené

15. decembra 2019Notino

Že vám stačia klasické červené vianočné nechty a hotovo? Kdeže. Ak chcete pri stromčeku naozaj zažiariť, prinášame vám niekoľko tipov na to, ako majú tento rok vyzerať trendové slávnostné zimné nechty. Vďaka nim premeníte na Vianoce svoje nechty na hravú a sexi záležitosť.

Vianočné nechty „dots“

Zahaľte svoje nechty do bodiek! Základom zostanú klasické červené vianočné nechty, pre ktoré sa hodí Catrice ICONails v odtieni Bloody Mary To Go. Po zaschnutí má perfektný lesklý finiš a vytvára dojem, že máte vianočné gélové nechty!

Na prostredníky potom naneste trblietavý strieborný lak, napríklad Rimmel 60 Seconds Flip Flop, ktorý garantuje výdrž až 10 dní, a na prstenníkoch sa s lakovaním skúste pohrať ešte viac. Základná vrstva môže byť biela alebo decentnejšia nude (napr. L’Oréal Paris Color Riche – Nude Demoiselle), a keď zaschne, vytvorte na nej zostávajúcimi dvomi lakmi malé bodky.

Slávnostné trblietavé nechty

Ak chcete vyzerať naozaj veľmi elegantne a luxusne, ponorte svoje nechty do zlata. Ako každý rok patrí zlatá medzi trendové laky a ozdobu všetkých zimných večierkov. V prípade, že vlastníte Sally Hansen Insta Dri (v odtieni Go For Gold), navyše sa stihnete upraviť aj na poslednú chvíľu, pretože rýchlo zasychá a dobre drží. Postrážte si iba jedinú vec – perfektný tvar nechtov: na jednofarebnom lakovaní je totiž vidieť aj najmenšiu nepresnosť.

(Ne)tradičné červené vianočné nechty

Ozvláštniť tradičné červené nechty môžete napríklad snehobielymi efektmi alebo zlatými či zelenými trblietkami. Výborná voľba pre tie z vás, ktoré chcú byť trochu viac cool, je sexi vínová. Základom je opäť perfektná manikúra a vysoký lesk laku. Skvelý je v tomto prípade Lancôme Le Vernis, odtieň Minut, a k nemu – aby nebola nuda – trochu zlatistého lesku na prstenník (pokojne opäť Sally Hansen Insta Dri, nech zbytočne neutrácate!).

Romantické nechty na Vianoce

Zima, sneh, darčeky, trocha nostalgie, detinské šantenie v snehu, vôňa koláčikov a kopa romantiky… Ak máte pred sviatkami podobnú náladu, mohli by ste pre zmenu vyskúšať červené nechty s bielymi prúžkami. Pri červenej sa nám veľmi osvedčila stálica od Catris ICONails, ale kde hľadať bielu? Rimmel Super Gel Step 1 sa používa ako gél lak bez UV lampy, je krásne lesklý a má profi výdrž až dva týždne. Mimochodom: rovné prúžky ľahko vyčaríte pomocou lepiacich prúžkov na francúzsku manikúru.

Luxusné vianočné nechty

Chcete mať originálne, ženské a zvodné nechty? Stačí ich nalakovať fialovým odtieňom a prežiariť zlatom. Vaše ruky budú potom trendové a šik! Obe farby ľahko vyberiete medzi trendovými lakmi na nechty Sally Hansen Insta Dri. Sú veľmi lesklé a dosť sýte na to, aby stačilo naniesť len jednu vrstvu. Ak sa chcete blysnúť ešte viac, zvoľte lak s trblietkami (napr. NOBEA Festive) a buď na prstenník vykreslite ornament, alebo si kúpte trblietavé samolepky na nechty.

Vianočné gélové nechty v tradičných farbách

A čo tak vyskúšať zimné nechty v tradičných farbách Vianoc? Potrebujete na to len trio nude – červená – zelená a štipku fantázie, ktorú si tohtoročné trendy pre vianočné nechty 2019 vyložene žiadajú! Ako základ môžete použiť nude lak L’Oréal Paris Color Riche, červený odtieň zvoľte pokojne opäť od Catrice ICONails a zelený napríklad Sally Hansen Miracle Gel, čo je gélový lak, ku ktorému nemusíte mať ani UV lampu. A pretože v tom istom rade nájdete aj krásnu červenú a nude, ak chcete mať komplet vianočné gélové nechty, nič vám nebráni :).

Prečítajte si viac