Bione Cosmetics Cannabis

balzam na stvrdnutú pokožku na päty

Bione Cosmetics Cannabis balzam na stvrdnutú pokožku na päty
Bione Cosmetics Cannabis balzam na stvrdnutú pokožku na päty
150 ml
3,60

Kód: BCO0673 | Viac než 20 ks na sklade
ks
Kuriérom GLS
už zajtra streda 26. 6. 2019
Osobný odber
už zajtra streda 26. 6. 2019
Bione Cosmetics Cannabis
150 ml | 3,60

Popis produktu Bione Cosmetics Cannabis

Salicylový balzam na päty je úplne unikátny produkt na ošetrenie stvrdnutej pokožky piat, nôh, kolien a lakťov. Pokožku zvláčni, premastí a nasýti ju kyselinou salicylovou, ktorá postupne jemne odstraňuje stvrdnutú pokožku na požadovaných miestach.
 
Účinky:

  • odstraňuje a zjemňuje stvrdnuté miesta

Zloženie:

  • kyselina salicylová
  • vitamín E
  • arganový, kokosový a ricinový olej, včelí vosk – zjemňujú
  • neobsahuje parabény ani ropné produkty

Ako aplikovať:
Naneste potrebné množstvo balzamu na pokožku so stvrdnutými miestami a starostlivo vmasírujte, najlepšie ráno a nasaďte si silnejšie bavlnené ponožky. Ošetrená a vlhká pokožka po celý deň podlieha zmäkčovaciemu procesu, a už večer je výsledok viditeľný – časť stvrdnutej pokožky sa zotrie do ponožiek a ďalšiu jej časť ľahko odstránite pomocou teplej vody a kefky. Takto pokračujte až do požadovaného zmäknutia stvrdnutej kože.
 
Upozornenie:
Pri aplikácii balzamu odporúčame použiť ochranné rukavice, aby nedochádzalo k nežiaducemu pôsobeniu i na jemnú pokožku rúk, kde to nie je požadované. Ak však budete prípravok aplikovať bez ochranných rukavíc, odstráňte starostlivo všetky zvyšky balzamu z rúk za použitia mydla, teplej vody a kefky. Používajte s rozumom, len podľa potreby a občasne. Nesmie byť použité inak než podľa odporučenia. Obsahuje kyselinu salicylovou. Nevhodné pre deti do 3 rokov.

Vlastnosti

Typ pokožky
pre všetky typy pokožky

O značke Bione Cosmetics

Značka Bione Cosmetics patrí do portfólia českej spoločnosti Drogerex, ktorá sa venuje výrobe, predaju a distribúcii kozmetiky a drogistického tovaru. Bione Cosmetics sa riadi heslom „v jednoduchosti spočíva sila“. V zložení jej šampónov, krémov, sprchovacích gélov, telových mliek a ostatných výrobkov tak nenájdete žiadne zbytočné ingrediencie. Dôraz sa kladie na funkčnosť, nie kvantitu.
Samostatnú zmienku si zaslúžia produkty označené ako „BIO“, ktoré neobsahujú silikóny, parabény, alkylfenoly, ropné deriváty ani iné potenciálne škodlivé látky. Vďaka tomu ich môžu používať aj ľudia trpiaci rôznymi dermatologickými ťažkosťami.
Prípravky Bione Cosmetics sú vyvíjané na základe najnovších vedeckých poznatkov a pred uvedením na trh prechádzajú prísnym testovaním (nie však na zvieratách). Prírodná kozmetika Bione Cosmetics je účinná, bezpečná a v neposlednom rade ekologicky šetrná. Jej zaobstaranie navyše rozhodne nezruinuje váš finančný rozpočet.
Značka Bione Cosmetics iste zaujme všetkých jedincov, ktorí chcú prispieť k ochrane životného prostredia a zháňajú kvalitu za rozumnú cenu.