Prejsť na hlavný obsah

Bione Cosmetics

O značke Bione Cosmetics

Kozmetiku, ktorá je spojením prírody, vedy, osvedčených tradičných receptúr, lásky k prírode a mimoriadnej kvality, prináša česká značka Bione Cosmetics. V zložení produktov Bione Cosmetics nenájdete žiadne zbytočné ingrediencie ani potenciálne škodlivé či zaťažujúce látky. Pri výrobe sa kladie dôraz na funkčnosť, vysoký obsah účinných látok a zloženie, ktoré je šetrné k životnému prostrediu aj k pokožke.

 

Kozmetika Bione Cosmetics zaisťuje prírodnú starostlivosť o pleť, telo a vlasy už viac než 20 rokov. Jej základy boli položené v roku 1998, keď vznikla česká spoločnosť Drogerex, v ktorej portfóliu sa krátko nato objavila aj značka Bione Cosmetics. Ako roky ubiehali, vyvíjal sa charakter aj vlastnosti produktov Bione Cosmetics. Nadväzovali na nové poznatky z kozmetológie, biochémie, dermatológie, botaniky, farmácie, životného prostredia atď., až kým nedosiahli svoju súčasnú podobu, ktorá je opäť dynamická a ďalej reaguje na meniace sa potreby ľudí aj najnovšie vedecké poznatky.

Zistite aj vy, prečo je kozmetika Bione Cosmetics taká obľúbená – vyskúšajte napríklad bio certifikovaný, prírodný rad Bio Bione. Šampóny z tohto radu neobsahujú silikóny, ropné deriváty, ftaláty či ťažko biologicky odbúrateľné látky, takže sú šetrné k pokožke hlavy aj k prírode. Medzi najobľúbenejšie patrí šampón Bione Cosmetics Keratin + Argan pre lesk a hebkosť vlasov. Nenechajte si ujsť ani pleťovú kozmetiku Bione Cosmetics Antakne, ktorá vám pomôže vyriešiť problémy s aknóznou pleťou.

celý text skryť text