Krém na nohy

Najpredávanejšie

Ako si vybrať krém na chodidlá

Doprajte svojim chodidlám luxusnú starostlivosť! Zabudnite na popraskané päty na nohách a suchú pokožku chodidiel. Používajte pravidelne krém na nohy a užite si dokonale hebkú pokožku – na pätách aj celých chodidlách. Vyberte si zo širokej ponuky krémov, zmäkčujúcich balzamov, výživných masiel, hydratačných sér alebo účinných mastí na popraskané päty, ktoré sa hodia na každodennú starostlivosť.

Druhy krémov na nohy

Trápia vás suché päty, mozole alebo hľadáte krém s chladivým účinkom? Zvoľte si ten najlepší krém na nohy podľa svojich preferencií:

  • Krém na popraskané päty intenzívne zvláčňuje pokožku a zanecháva ju hebkú. Používajte krém na popraskané nohy ráno a večer a predídete ďalšiemu praskaniu kože.
  • Hydratačný krém na nohy vyživuje kožu na chodidlách a pätách a predchádza jej tvrdnutiu. Skúste napríklad krém na nohy s ureou, ktorý zároveň posilňuje obrannú bariéru pokožky.
  • Relaxačný krém na unavené nohy vás poteší po športe, dlhej prechádzke alebo v tehotenstve.
  • Chladivý gél na nohy oceníte hlavne v horúcom lete, keď sa chcete osviežiť, ale aj po dlhom výlete.
  • Krém proti poteniu nôh slúži ako antiperspirant na nohy. Obmedzuje potenie a pohlcuje nežiaduci zápach.
  • Krém na kurie oká a mozole bráni rohovateniu, vyhladzuje, odstraňuje nerovnosti kože a ošetruje pokožku.

Ako používať krém na päty a chodidlá

Naneste krém na chodidlá krúživými pohybmi a vmasírujte ho do pokožky. Počkajte, kým sa dokonale vstrebe. Aplikujte ho každý deň, ideálne pred spaním po večernej sprche.

Náš tip: Raz za týždeň použite pred aplikáciou krému na päty aj peeling na nohy, pomôže aj pemza alebo elektrický pilník na nohy. Obrúsia odumretú kožu, zjemnia pokožku a umožnia lepšie vstrebanie krému. 

Máte zvlášť namáhané chodidlá? Nezabudnite ich hýčkať relaxačnými a ochrannými krémami. Vyskúšať môžete aj hydratačné ponožky a špeciálny kúpeľ na nohy.

Nájdite ten najlepší krém na päty a chodidlá Neutrogena, Scholl alebo CeraVe podľa jeho vlastností či vašej obľúbenej vône a tešte sa z krásnych nôh po celý rok!