Soaphoria

Mladá slovenská značka kozmetiky, ktorá myslí inak. Práve o tom je Soaphoria. Ako napovedá už samotný názov, Soaphoria sa zameriava najmä na mydlá a produkty s nimi súvisiace.

 

Na začiatku celej značky stálo niekoľko nadšencov prírodnej kozmetiky, ktorí sa od výroby ekologických mydiel začali rozširovať aj na výrobu ďalších kozmetických produktov. V dnešnej dobe v ponuke nájdete tradičné Soaphoria mydlo, deodorant, ale aj rozličné balzamy, oleje a telové mlieka.

Prečítajte si viac o značke Soaphoria.

celý text skryť text

Najpredávanejšie

Soaphoria: slovenská kozmetická značka, ktorá myslí ekologicky

Okrem toho, že nákupom produktov značky Soaphoria podporujete slovenských výrobcov, zároveň robíte dobre aj pre svoje telo. Hlavným posolstvom firmy je totiž prinášať kozmetiku, ktorá bude do čo najvyššej miery ekologická a čisto prírodná. Arómy a farby jednotlivých produktov nie sú dosahované za pomoci chemických prísad, ako to robia ostatné kozmetické značky, ale sú výsledkom použitia skutočných bylín a ďalších prírodných výťažkov!

Soaphoria má na Slovensku zatiaľ len 4 predajne, dve v Bratislave, jednu v Nitre a v Košiciach. No v skutočnosti vás pri kozmetike Soaphoria predajne príliš zaujímať nemusia, všetky produkty z aktuálnej ponuky nájdete a zakúpite jednoducho v našom e-shope! Predstavme si niektoré najobľúbenejšie.

Soaphoria: mydlo, ktoré hýčka vašu pokožku

Tiež sa vám občas stáva, že po častom umývaní máte na rukách popraskanú a začervenanú pokožku? Môžu za to práve chemikálie, ktoré sa v konvenčných mydlách nachádzajú. S tými sa v mydle Soaphoria nestretnete. Základný produkt, na ktorom bola postupom času vybudovaná celá značka Soaphoria – klasické Soaphoria mydlo je to najlepšie, čo môžete na umývanie svojich rúk používať.

Hygienický účinok má pritom Soaphoria mydlo na ruky – napríklad Soaphoria Carbone – rovnaký resp. lepší ako bežne predávané umelé mydlá. Naviac nádherne vonia a obsahuje aj zložky, ktoré prirodzene vyživujú pokožku rúk a dodávajú jej pružnosť a hebkosť.

Osobitnou kapitolou je Soaphoria mydlo proti akné a mydlo na problematickú pleť. Tieto druhy mydla sú určené na umývanie pleti a vyvíjané sú špeciálne tak, aby vyčistili upchaté póry, vyživili pleť tváre, no čo je hlavné, nedráždia ju. Vyskúšajte napríklad mydlo na problematickú pleť s akné Soaphoria Organic, či ostatné produkty rady Organic ako hroznový či kávový olej alebo čistiaca maska s aktívnym uhlím.

A čo účinný Soaphoria peeling?

Ak chcete mať vitálnu pokožku, je potrebné ju pravidelne zbavovať odumretých zvyškov. Na to, aby ste pokožku dobre prečistili a oživili, potrebujete kvalitný peeling. Aj v tomto prípade dobre poslúži prírodný Soaphoria peeling Milky Touch, ktorý obsahuje viacero aktívnych látok – proteíny, vitamíny, kokosový olej a výťažky z vanilky. Mliečne proteíny stimulujú krvný obeh, vitamíny a oleje zas pokožku vyživia, spravia ju pekne hebkou a pružnou.

Peeling od Soaphoria neobsahuje žiadne konzervačné látky ani chemické prísady, je tak vhodný pre všetky typy pokožky. Soaphoria peeling by ste mali na efektívne odstránenie suchej pokožky aplikovať 2 – 3 razy týždenne, krúživými pohybmi.

Deodorant, ktorý nedráždi vašu pokožku

Revolúciu vo svete deodorantov prináša práve Soaphoria krémový deodorant, napríklad Soaphoria Venetian Night. Ten jednoducho aplikujete na suchú pokožku podpazušia, pričom zabezpečí dlhotrvajúcu ochranu pred potom a zápachom. Dôležitá však je skutočnosť, že Soaphoria deodorant nijako nevplýva na prirodzené procesy v koži a ľudskom tele, neprináša tak žiadne negatívne účinky a vhodný je pre každého. Naviac, nádherne vonia!

Balzamy na pery

Balzam na pery s čisto organickým zložením si rozhodne zamilujete aj vy. Nielenže vaše pery spoľahlivo ochráni pred vysušovaním a mrazom, naviac obsahuje hneď niekoľko prírodných zložiek, ktoré pery vyživia a spravia ich krásne hebkými.

... a ďalšia Soaphoria kozmetika

Z ostatných druhov kozmetiky v ponuke spomenieme napríklad kúpeľné balíčky, organické šampóny na vlasy, viaceré oleje na vyživenie pokožky s rôznymi prírodnými zložkami, pleťové masky, či dokonca čisto prírodný aktivátor opálenia. V ponuke kozmetiky Soaphoria si na svoje príde jednoducho každý!

Tak neváhajte a vyskúšajte si slovenskú kozmetiku Soaphoria aj vy!