Skip to main content

Oriflame

Spoločnosť Oriflame vznikla v roku 1967 vo Švédsku. Jej výrobky – predávané prostredníctvom nezávislých kozmetických poradcov – si rýchlo získali obľubu zákazníkov a dnes sú k dispozícii vo viac ako šesťdesiatich krajinách sveta.

 

Ponuka Oriflame zahŕňa vyše 600 produktov obsahujúcich len tie najvyberanejšie ingrediencie. Oriflame kladie veľký dôraz na výskum – vo svojich laboratóriách zamestnáva desiatky špičkových vedcov, ktorí bez prestania pracujú na vývoji nových technológií.

Krémy, šampóny, sprchovacie gély a ďalšie výrobky Oriflame boli inšpirované nespútanou švédskou prírodou. V ich zložení nájdete výťažky z rastlín rastúcich na morskom pobreží, horských lúkach atď. Samostatnú zmienku si zaslúžia tiež zmyselné, svieže a elegantné vône, navrhnuté v súčinnosti s poprednými francúzskymi parfumérmi.

Kozmetika Oriflame prechádza prísnym testovaním na ľudských dobrovoľníkoch. Vďaka tomu si môžete byť úplne istí jej účinnosťou aj bezpečnosťou. Všetky suroviny sú získavané etickými spôsobmi, ktoré zbytočne nezaťažujú životné prostredie. Nie div, že Oriflame sa môže pochváliť mnohými certifikátmi kvality a ekologickej šetrnosti.

Oriflame podporuje množstvo charitatívnych projektov. Je spoluzakladateľom organizácie World Childhood Foundation, prostredníctvom ktorej pomáha týraným, sexuálne zneužívaným či opusteným deťom.

Značka Oriflame iste zaujme všetkých jedincov, ktorí chcú výsledky, nie sľuby, zháňajú kvalitu za rozumnú cenu a túžia byť krásni a príťažliví. 

Prečítajte si viac o značke Oriflame.

celý text skryť text

Filter
cenové rozpätie

Kolekcia
Zobraziť ďalšie
Pre koho?
Darčeky a akcie
Hodnotenie
  •   31
  •   16
  •   4
  •   2
Najpredávanejšie

ORIFLAME - švédska kozmetická značka postavená na snoch

Značka Oriflame pôsobí na trhu už od roku 1967. Jej výrobky, ktoré predávajú nezávislí kozmetickí konzultanti, sa u mnohých zákazníkov stali rýchlo populárnymi. Značka si zakladá na kvalitných produktoch a bohatej ponuke, z ktorej si vyberie skutočne každý bez ohľadu na vek a pohlavie.

Kozmetika svetového významu

Dnes sa kozmetika Oriflame predáva vo viac ako šesťdesiatich krajinách po celom svete a Notino je toho súčasťou. Vyberte si z ponuky desiatok výrobkov Oriflame online! Stačí vytvoriť rýchlu objednávku Oriflame kozmetiky v e-shope notino.sk či využiť niektorú z extra ponúk a pravidelných zliav.

Zrod spoločnosti Oriflame

Všetko sa začalo v roku 1967 v malej dvojizbovej kancelárii v centre Štokholmu. Dvaja bratia, Jonas a Robert af Jochnick, a ich priateľ, Bengt Hellsten, si sadli, aby hovorili o svojich snoch. Chceli vytvoriť  spoločnosť, ktorá by ponúkala odlišný typ produktov, než aké boli dovtedy na trhu. Napokon prišli s myšlienkou dať ľuďom príležitosť profitovať z kvalitných kozmetických výrobkov inšpirovaných švédskou prírodou. Táto konverzácia tak znamenala začiatok neuveriteľnej cesty, po ktorej kráčajú už viac ako 50 rokov.

Široká základňa produktov

Kozmetiku Oriflame možno rozdeliť na niekoľko kategórií: starostlivosť o pleť, dekoratívna kozmetika, parfémy, starostlivosť o telo a vlasy, doplnky, wellness a produkty pre mužov. Ponuku Oriflame môžete sledovať prostredníctvom katalógov, ale aj pohodlne online na našej stránke notino.sk.

Oriflame - švédska prírodná kozmetika

Sortiment spoločnosti Oriflame obsahuje viac ako 600 výrobkov, z ktorých všetky obsahujú iba tie najkvalitnejšie ingrediencie. Oriflame prikladá veľkú dôležitosť výskumu - desiatky špičkových vedcov pracujú vo svojich laboratóriách a neustále sa snažia vyvíjať novú a dokonalejšiu kozmetiku. Hlavnou filozofiou tejto značky je snaha odmietať testovanie kozmetických výrobkov na zvieratách.

  • Oriflame realizuje klinické testovania svojich produktov, a tak si zákazníci môžu byť istí ich bezpečnosťou a účinnosťou.
  • Značka nevyrába žiadne produkty s plastovými mikroguľôčkami alebo trblietkami. Nahradil ich ovocnými semienkami, mandľovými škrupinkami a pod.
  • Zamestnáva vyše 150 vedcov, ktorí často až roky vyvíjajú nové produkty pre krásu a zdravie.

Byť krásna a zároveň aj šetrná voči životnému prostrediu

Oriflame ponúka širokú škálu inovatívnych kozmetických výrobkov, ktoré využívajú bio prísady a sú inšpirované švédskou prírodou. Je známe, že prírodná kozmetika švédskej značky sa už od svojich počiatkov hlási k zodpovednému prístupu k prírode. S vážnym záväzkom voči životnému prostrediu Oriflame spustila mnoho iniciatív na zníženie jej environmentálneho dopadu.

Oriflame - kozmetika pre ľudí, ako ste vy!

Krémy, šampóny, sprchové gély a ďalšie výrobky z Oriflame sú inšpirované divokou a romantickou povahou Švédska. Medzi prísady patria výťažky z rastlín, ktoré rastú na švédskom pobreží alebo na horských lúkach v krajine. Oriflame voňavky sú zmyselné, svieže a elegantné a sú navrhnuté v spolupráci s poprednými francúzskymi parfumérmi.

Vstúpte do sveta najrôznejších vonných kompozícií

Oriflame parfémy sú dôležitým produktom značky. Spoločnosť ponúka vône pre ženy aj mužov, ako aj edície „Limited Life“, čo sú exkluzívne vône dostupné krátko alebo sezónne. Značka Oriflame má vo svojej vôňovej základni 326 parfumov. Najstaršia edícia bola vytvorená v roku 1990.

Oriflame parfémy pre ženy

Oriflame ponúka kvetinové, ovocné, orientálne či aromatické vône pre ženy. Rozhodnite sa, ktorá bude najlepšie charakterizovať vašu jedinečnú osobnosť. Medzi parfumami pre ženy nájdete rokmi preverené bestsellery, ale aj dlho očakávané novinky. Parfém Love Potion od Oriflame je stelesnením exkluzivity, vďaka ktorému sa budete cítiť výnimočne kdekoľvek a kedykoľvek. Na druhej strane kvetinový a drevitý parfém Giordani Gold Essenza je určený pre ženu, ktorá má rada luxus.

Na notino.sk nájdete kvalitnú a rozsiahlu ponuku vôní od exkluzívnych parfémov po toaletné vody s priaznivejšou cenou. Všetky vône sú vyvíjané vo Francúzsku, v domove parfumov, a zaručujú vynikajúcu kvalitu a trvácnosť. Nechajte sa napríklad očariť toaletnou vodou Divine od Oriflame, ktorá vzdáva hold prírodnej kráse, ženskosti a elegancii, a taktiež dokonale zvýrazňuje prirodzené kúzlo každej ženy. Tajomná a orientálna Enigma Oriflame je toaletná voda, ktorá zase zaujme ženy nabité vzrušením, žiadostivosťou a odvahou.

Oriflame parfémy pre mužov

Aj muži si prídu na svoje. Parfémy pre mužov sú jedinečné, pričom zdôrazňujú nezameniteľnú charizmu a príťažlivosť každého z nich. Vyskúšajte napríklad vôňu Signature, Eclat Homme či Ascendant, a buďte mužom moderného sveta! Žite naplno a užívajte si svoj úspech a nezávislosť s pánskymi voňavkami Oriflame, ktoré si zamilujete behom okamihu.

Dekoratíva kozmetika Oriflame: make-up, ktorý nielen skrášľuje, ale sa aj stará o vašu pleť

Značka Oriflame sa rozhodne nezaobíde bez dekoratívnej kozmetiky navrhnutej tak, aby spĺňala vysoké nároky na kvalitu a citlivosť v starostlivosti o pleť. V rámci nej nájdete celý rad podkladových báz a make upov, prípravky pre líčenie pier, očí aj obočia, pudrenky, tvárenky, bronzery a rozjasňovače pre všetky typy líčenia, či už ste vyznávačkou nenápadného štýlu "nude", alebo výraznejšieho líčenia.

Oriflame ponúka najlepšie trendové kozmetické výrobky a doplnky ako napríklad Oriflame make up Colourbox, ktorý vás nikdy nesklame. Nielenže opravuje nedokonalosti, zjednocuje farebný tón, ale poskytuje vašej pleti aj potrebnú hydratáciu. Nie každá žena preferuje naturálny štýl líčenia. Pre tie z vás, ktoré viac uprednostňujú výraznosť, je tu rad od Oriflame Giordani Gold – kvalitná dekoratívna kozmetika inšpirovaná Talianskom.

Oriflame poteší každého, kto očakáva výsledky a nielen sľuby, kto hľadá kvalitné výrobky za rozumné ceny, a kto chce vyzerať krásne a atraktívne.