Baylis & Harding

Britská rodinná firma Baylis & Harding sa už od roku 1970 zaoberá výrobou okúzľujúcich vôní a prvotriednej kozmetiky.

 

Produkty Baylis & Harding sú navrhnuté tak, aby potešili predovšetkým vaše zmysly. Vďaka starostlivému výberu vonných ingrediencií a ich netradičným kombináciám sa môžete tešiť na skutočný čuchový pôžitok, ktorý k vám prichádza až zo samotného srdca Anglicka.

Voňavá kozmetika Baylis & Harding vám navodí príjemné chvíľky relaxácie a zároveň zaistí dokonalú starostlivosť o vašu pokožku. Všetky produkty sú hypoalergénne a ukrývajú sa v štýlových obaloch, ktoré zaujmú už na prvý pohľad. Vďaka tomu bude každá kozmetická sada Baylis & Harding tiež ideálnym darčekom pre vašich blízkych.

Prečítajte si viac o značke Baylis & Harding.

celý text skryť text

Najpredávanejšie

Baylis & Harding – kozmetika s vôňou Anglicka

Príbeh jedinečnej značky Baylis & Harding sa začal písať už v roku 1970. Celá myšlienka na založenie firmy vznikla v srdciach jej zakladateľov. Od roku 1970 vyrábajú Baylis & Harding kozmetiku a očarujúce vône tej najvyššej triedy a kvality.

Naozaj netradičné kombinácie vôní pochádzajú zo srdca Anglicka a vy sa tak môžete tešiť na skutočný vonný zážitok, pri ktorom budete relaxovať a zároveň sa starať o svoje telo. Všetky výrobky sú hypoalergénne a naviac svojim atraktívnym vzhľadom predstavujú ideálnu kozmetiku pre vás, ale aj vašich blízkych.

Kozmetika Baylis & Harding je jedinečnou z viacerých dôvodov. Široká ponuka výrobkov, atraktívny dizajn obalov, luxusné darčekové sady, očarujúce a netradičné vône, prvotriedna kvalita, hypoalergénnosť, dlhotrvajúca tradícia, celosvetovo známa značka a priaznivá cena. Toto všetko vám ponúka značka Baylis & Harding. Recenzie nakupujúcich hovoria za všetko.

Milióny spokojných zákazníkov po celom svete, verných výhradne značke Baylis and Harding. Vďaka širokej ponuke, ktorú zákazníci pokladajú za mimoriadne dôležitú, si výrobky môžu vychutnávať jednoducho pri rôznych príležitostiach. Nech už ide o wellness, obyčajné umývanie či krémovanie rúk, sprchu alebo kúpeľ. Výrobky Baylis & Harding vám vždy doprajú presne to, čo od nich očakávate a nikdy nesklamú.

Darčekové balenia Baylis & Harding, kozmetika, ktorú si zamilujete

Ak ste sa rozhodli niekoho obdarovať k sviatku, narodeninám, významnému dňu alebo jednoducho len tak, neváhajte a siahnite po darčekovej sade od Baylis & Harding. Kozmetika od tejto značky v prekrásnom darčekovom balení, dozaista poteší obdarovanú osobu a v krátkom okamihu jej týmto darom poviete viac než tisíc milých a ďakovných slov. Baylis & Harding kozmetika je ideálnym darčekom pre ženu, muža, ale aj deti. Každá žena určite ocení hydratačné, zjemňujúce a regeneračné účinky, sprevádzané atraktívnou vôňou, ktorá spríjemní moment bežnej starostlivosti o pokožku.

Mužov zase nadchne atraktívna vôňa a skutočné osvieženie, prichádzajúce po aplikovaní sprchového gélu či šampónu. Doprajte si chvíľu, kedy sa z vášho muža ihneď po kúpeli stane neodolateľný gentleman. Ani deti si určite nikdy neužívali kúpeľ viac, ako so šampónom a sprchovým gélom s krásnym, detským a hravým obalom, a voňavou penou do kúpeľa. Pena, kde sa len pozriete, a tá vôňa! Jednoducho zábava.

Darčekové sady sú rozmanito kombinované, čo znamená, že sa skladajú z rôznych kombinácii výrobkov od Baylis & Harding. Krém na ruky, ktorý je súčasťou viacerých darčekových balení, si vás určite získa svojimi regeneračnými a hydratačnými schopnosťami. Pokožku rúk dokonale zjemňuje, šetrne ošetruje, ale taktiež aj precízne čistí. Bude neuveriteľne jemná a hydratovaná, ako ešte nikdy predtým.

Darčeková sada Baylis & Harding Beautiful You

Elegancia luxusnej ružovo-zlatej farby, ktorá je dostupná vo viacerých atraktívnych balíčkoch. Z ružovej farby môžete cítiť krehkú, ženskú jemnosť a zlatá vás presvedčí o tom, že ste veľmi vzácna osoba. Obzvlášť atraktívnou je darčeková sada, ukrývajúca sa v luxusnej šperkovnici. Každá darčeková kazeta, určená na kúpeľ, dozaista spraví aj z toho klasického domáceho nezabudnuteľný a osviežujúci zážitok.

Kúpeľná sada predstavuje kompletnú, dennodennú starostlivosť pre dokonale jemnú, ale aj hydratovanú pokožku. Dôkladne pokožku regeneruje, čistí, osviežuje a viditeľne prebúdza. Soľ do kúpeľa, sprchový krém, umývací gél, telové maslo a telový sprej doprajú pokožke rozmaznávanie, ktoré si jednoznačne zaslúži.

Relaxáciu a rozmaznávanie si zaslúži každá časť tela. Odpočinok a starostlivosť nepotrebuje len vaša pokožka, ale aj nohy. Sú to práve oni, čo nás hrdo nesú po celý deň, a práve preto im doprajme zvýšenú pozornosť. Exkluzívna darčeková sada Baylis & Harding Beautiful You na nohy obsahuje okrem špeciálneho liečivého krému aj mäkučké a príjemné ponožky, v ktorých si vaše chodidlá odpočinú po dlhom a náročnom dni. Krém sa postará o dokonalú hydratáciu, výživu a zacelenie popraskanej pokožky vašich nôh. Už sa nebudete musieť za svoje chodidlá hanbiť a smelo si môžete obuť svoje obľúbené sandále.

Kolekcia Baylis & Harding The Fuzzy Duck

Kolekcia Baylis & Harding The Fuzzy Duck predstavuje ďalšiu, veľmi obľúbenú kolekciu. Všetky výrobky Baylis and Harding sú výnimočné a výnimkou nie je ani táto kolekcia. Darčekové sady The Fuzzy Duck sa stanú najlepším darčekom, aký ste mohli milovanej osobe či priateľom vybrať. Rôzne typy výrobkov, rôzne použitia, jedna značka a to Baylis & Harding. Nech už ide o pripravované novinky, aktuálnu alebo staršiu kolekciu, výrobky Baylis & Harding sú práve to, čo chcete mať, máte alebo ste museli mať. Nedovoľte, aby atraktívne vône spríjemňovali deň iba iným, spríjemnite si ho aj vy, s kozmetikou Baylis & Harding.