Prejsť na hlavný obsah

Yves Rocher

Yves Rocher

Rozmaznávajte sa s rastlinnou kozmetikou Yves Rocher, ktorá je šetrná ako k pleti a pokožke, tak aj k životnému prostrediu. V jej zložení hrajú hlavnú rolu látky rastlinného pôvodu, ktoré majú na pleť doslova blahodarný vplyv a plastové a sklenené obaly sú 100 % recyklovateľné.  

Príbeh značky sa začal písať v malej dedinke La Gacilly vo francúzskom Bretónsku, kde sa v roku 1930 narodil jej zakladateľ Yves Rocher. Jeho zvedavosť, láska k prírode a fascinácia liečivými účinkami rastlín ho priviedla až k výrobe prvého krému z koreňov blyskáča jarného. Lekárnici a odborníci, ktorí v tom období uprednostňovali chemické zloženie výrobkov, sa mu vysmievali. Yves Rocher sa však nevzdal a vďaka svojej usilovnosti a neústupnosti čoskoro zaujal nielen domácnosti v okolí, ale stal sa známym po celom Francúzsku.  

Presvedčte sa o účinkoch slávnej francúzskej kozmetiky na vlastnej koži. Vyskúšajte napríklad Yves Rocher krém s omladzujúcimi účinkami Elixir Jeunesse, hydratačnú pleťovú starostlivosť z radu Yves Rocher Hydra Végétal alebo akýkoľvek šampón Yves Rocher. Za pozornosť stojí aj vôňa – napríklad dámska parfumovaná voda Yves Rocher So Elixir Purple či Yves Rocher So Elixir Bois Sensuel.

celý text skryť text