Byredo Mojave Ghostvôňa do vlasov unisex

Byredo Mojave Ghost vôňa do vlasov unisex
Byredo Mojave Ghost vôňa do vlasov unisex
75 ml

Kód: BYR0682 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii
  • Popis parfému
  • O značke
  • Recenzie

Popis parfému Byredo Mojave Ghost

Vôňa do vlasov Byredo Mojave Ghost je skvelým doplnkom parfému z rovnakej kolekcie. K vlasom je veľmi šetrná, a preto ju môžete používať aj niekoľkokrát v priebehu dňa.

Zloženie

Hlava
ambrette, sapodilla
Srdce
fialka, magnólia, santalové drevo
Základ
céder, pravá ambra

O značke Byredo

Byredo je švédska značka osobitých niche parfémov, za ktorých vznikom stojí bývalý basketbalový hráč a vyštudovaný výtvarník Ben Gorham. Tento mnohostranne talentovaný muž objavil svoju vášeň k vôňam už počas svojho dospievania.

Založiť svoju vlastnú značku niche parfémov sa však rozhodol až v roku 2006, keď vo svojich 31 rokoch začal spolupracovať s poprednými svetovými parfumérmi, ako je Olivia Giacobetti alebo Jerome Epinette. Parfémy Byredo sú výnimočné rovnako ako ich tvorca. Inšpirované sú nielen Benovými zážitkami a spomienkami na detstvo, ale aj jeho indickými predkami z matkinej strany.

Parfémy Byredo vedú predovšetkým svojimi čistými jednoduchými kompozíciami, v ktorých dokáže perfektne vyniknúť každá ingrediencia. Objavte vône, ktoré sú naozaj unikátne, osobité a príťažlivé zároveň. Vyskúšajte niektorý z excelentných niche parfémov Byredo!  

Recenzie Byredo Mojave Ghost

Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil, buďte prvý!