Cartier Baiser Voléparfumovaná voda pre ženy

19×
Cartier Baiser Volé parfumovaná voda pre ženy
Cartier Baiser Volé parfumovaná voda pre ženy
100 ml
58,90

Kód: CAR0050 | Na sklade
1
Zásielkovňa
už zajtra pondelok 30. 3. 2020

Popis parfému Cartier Baiser Volé
Zloženie

Zahaľte svoje telo do úžasného závoja zmyselnosti a tajomných diaľok. Parfumovaná voda pre ženy Cartier Baiser Volé je podmanivá vôňa so zmyselným akcentom vonnej ľalie. Skrýva sa v elegantnom flakóniku, ktorý sa stane ozdobou vašej kúpeľne či toaletného stolíka a z každého dňa urobí výnimočný zážitok.

Spoznajte luxus, nadčasovosť a precíznu prácu značky Cartier, ktorej parfumy sú rovnako noblesné ako jej prepychové šperky.

  • kvetinová vôňa
  • dodáva šarm a sebavedomie
  • vhodná na každodenné nosenie aj špeciálne príležitosti

Zloženie vône
Celou vonnou kompozíciou prestupujú príjemné zelené tóny, podmanivá ľalia, ktorá okúzli vaše zmysly jemnými kvetinovými akordmi, a svieže tóny šťavnatých citrusov, ktoré vám rozžiaria každý deň.

Príbeh vône
Parfumovanú vodu pre ženy Cartier Baiser Volé predstavila v roku 2011 parfumérka Mathilde Laurentová. Prekrásny flakón vône odkazuje na hodnoty luxusnej značky Cartier, ktorá je už od roku 1847 slávnym výrobcom nádherných šperkov a hodiniek.

Zloženie

Zloženie
ľalia, citrusy, zelené tóny
Druh vône
kvetinová

O značke Cartier

Parfémy Cartier | Cartier iste netreba dlho predstavovať. Ide totiž o jeden z vôbec najslávnejších šperkárskych domov na svete. Málokto však vie, že okrem luxusných náhrdelníkov, hodiniek, prsteňov atď. predáva aj kozmetiku.
Táto francúzska značka, založená v roku 1847 Louisom-Françoisom Cartierom, sa zameriava na tých najnáročnejších zákazníkov, ktorí vyhľadávajú skutočne exkluzívny tovar a sú ochotní zaň platiť astronomické sumy. Klenoty od Cartiera zdobili a zdobia nielen mnoho slávnych hercov či spevákov, ale aj príslušníkov rôznych kráľovských rodín. Nákup parfémov Cartier vás však rozhodne nezruinuje. Ba práve naopak – ich cena je až prekvapivo nízka.
To isté sa však nedá povedať o flakónoch Cartier, ktoré sa na trhu objavili ešte o niekoľko desiatok rokov skôr než prvé dve vône (Must de Cartier a Santos de Cartier). Tieto úchvatné fľaštičky boli zdobené rýdzim zlatom a drahokamami a bežní smrteľníci si ich v žiadnom prípade nemohli dovoliť.
Cartier sa môže pochváliť tým, že ako jeden z veľmi mála výrobcov kozmetiky má svoju vlastnú parfumérku – slávnu Mathilde Laurent. Tá systematicky vyhľadáva najvzácnejšie a najkvalitnejšie ingrediencie a vytvára z nich popravde umelecké diela, ako Cartier L'Heure Vertueuse III, Cartier Baiser Volé, Cartier de Lune a ďalšie. Stojí za zmienku, že sa venuje tiež príprave parfémov tzv. „na mieru“, táto činnosť je extrémne náročná na trpezlivosť i čas.
Niektoré vône Cartier sú ostré, iné, naopak, sladké. Každá z nich je však plná nespútaných vášní. Napokon, názov vyššie spomínaného Baiser Volé možno preložiť ako „ukradnutý bozk“. Ak chcete podčiarknuť svoj pôvab a zmyselnosť, Cartier je pre vás bezpochyby tou správnou voľbou!
Značka Cartier iste zaujme všetkých jedincov, ktorí sa neboja dať priechod svojim emóciám, chcú vyskúšať parfémy od geniálnej Mathilde Lauren, zháňajú exkluzívnu, ale súčasne finančne dostupnú kozmetiku.  

Recenzie Cartier Baiser Volé