Prejsť na hlavný obsah

Caudalie

O značke Caudalie

Načerpajte maximum z bohatých účinkov vínnej révy. V kozmetike Caudalie sa ukrýva všetka krása slnečných francúzskych viníc. Jej kľúčovou zložkou je najsilnejší antioxidant sveta – výťažok z hroznových semien, ktorý spoľahlivo bojuje proti známkam starnutia pleti. 

 

Značku Caudalie vytvorili v roku 1993 manželia Mathilde a Bertrand Thomasovci vďaka osudovému stretnutiu s profesorom Josephom Vercauterenom. Ten im predstavil spevňujúce, omladzujúce a ochranné účinky tejto jedinečnej plodiny a odvtedy značka Caudalie uvádza na trh jeden účinný produkt za druhým. Každý je originál, ale v jednom sa zhodujú. Kozmetika Caudalie vždy dbá na dodržanie čisto prírodného zloženia šetrného k pokožke a prírode.

Otestujte produkty značky Caudalie na vlastnej koži. Kultovú záležitosť Caudalie Beauty Elixir si pre svoje široké využitie v starostlivosti o pleť obľúbilo nespočetné množstvo celebrít, vizážistov a milovníkov kozmetiky po celom svete. Za povšimnutie stojí aj peeling Caudalie Cleaners & Toners či maska Caudalie Masks & Scrubs. Nech už sa rozhodnete akokoľvek, môžete si byť istí, že s kozmetikou Caudalie premeníte každodennú starostlivosť na výnimočný, relaxačný zážitok.

celý text skryť text