Caudalie Vine [Activ]

darčeková sada I. (proti vráskam)

Caudalie Vine [Activ] darčeková sada I. (proti vráskam)
Caudalie Vine [Activ] darčeková sada I. (proti vráskam)
Caudalie Vine [Activ] darčeková sada I. (proti vráskam)

Kód: CAU01743 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii

Sada obsahuje: ľahký hydratačný krém 3v1 40 ml + aktívne sérum pre rozjasnenie a vyhladenie pleti 10 ml + energizujúci a vyhladzujúci krém na okolie očí a pier 5 ml

Caudalie Vine [Activ]

Vlastnosti

Konzistencia
krém, sérum
Podľa problému pleti
hydratácia, opuchy a tmavé kruhy, rozjasnenie a vitalita, vrásky a linky, výživa a dehydratácia
Typ pleti
pre všetky typy pleti
Typ sady
kozmetická sada
Vek
vrásky

O značke Caudalie

Francúzska prírodná kozmetika Caudalie je unikátnym spojením pokrokovej vedy a čistej prírody francúzskych viníc. Kľúčovou zložkou všetkých produktov kozmetiky Caudalie je totiž olej z hroznových semien, ktorý je vďaka vysokému obsahu polyfenolov najsilnejším antioxidantom rastlinnej ríše. Nápad na túto výnimočnú a vysoko účinnú kozmetiku sa zrodil v roku 1993 vo francúzskom Bordeaux pri zbere vína, kde sa budúci zakladatelia značky, manželia Mathilde a Bertrand Thomasovi, stretli s profesorom Joseph Vercauteren, ktorý s nimi zdieľal svoje vedecké objavy o víne. O dva roky neskôr tak vznikla firma Caudalie, ktorá začala vyrábať vysoko kvalitné kozmetické produkty proti starnutiu pleti využívajúce práve ony unikátne vlastnosti oleja z hroznových semien.
Okrem prípravkov na pleť a telo ponúka značka Caudalie tiež prípravky na opaľovanie, vlasovú kozmetiku, dekoratívnu kozmetiku aj jedinečný rad parfumov. Koncept značky Caudalie je založený na šetrnosti k prírode a ekológii. Výrobky Caudalie preto neobsahujú parabény ani minerálne oleje a značka sa aktívne zapája do rôznych ekologických projektov. Samozrejmosťou značky Caudalie je tiež netestovanie produktov na zvieratách.