Prejsť na hlavný obsah

Christophe Robin

Christophe Robin

Keď sa naplno rozvinie potenciál vlasov, začnú sa diať kúzelné veci. Práve preto je cieľom francúzskej značky Christophe Robin odkryť vo vlasoch každého typu to najlepšie, čo v nich je. Príjemné textúry a zmysly rozmaznávajúce vône produktov tejto značky povyšujú každodennú starostlivosť o vlasy na neopakovateľný zážitok. Christophe Robin je stelesnenie parížskeho luxusu a vlasová kozmetika zaručujúca okamžité aj dlhotrvajúce výsledky.

 

Užívať si život v celom spektre farieb si vďaka schopnostiam kaderníka a koloristu Christopha Robina mohli najprv popredné svetové modelky, ktorým v 90. rokoch farbil vlasy v nespočetnom množstve kampaní či módnych prehliadok. V roku 1999 potom oficiálne vznikla značka Christophe Robin a začali sa predávať prvé produkty vlasovej starostlivosti – ikonická regeneračná maska s opunciou uzrela svetlo sveta v roku 2012. Celosvetovým bestsellerom sa potom v roku 2013 stal čistiaci peeling Christophe Robin Scrub with Sea Salt, ktorý obnovuje rovnováhu citlivej pokožky hlavy.

Vyskúšajte aj vy luxusnú vlasovú kozmetiku s vysoko koncentrovaným a zároveň šetrným zložením. Akýkoľvek šampón Christophe Robin sa napríklad postará o dokonalé umytie vlasov bez toho, že by spôsobil blednutie farby. Nenechajte si ujsť ani populárny exfoliačný šampón Christophe Robin Scalp Scrub with Sea Salt. A tí, ktorí hľadajú šetrnejšiu alternatívu k permanentnej farbe na vlasy, si určite obľúbia tónovací gél Christophe Robin Temporary Color Gel, s ktorým zmiznú šediny, ale pritom sa dá postupne vymyť.

celý text skryť text