Coach Coach for Men toaletná voda pre mužov

10×
Coach Coach for Men toaletná voda pre mužov
Coach Coach for Men toaletná voda pre mužov
100 ml
38,90

38,90 / 100 ml, vr. DPH
Kód: COA0070 | Na sklade
1
Zásielkovňa
pondelok 1. 3. 2021
Osobný odber
pondelok 1. 3. 2021

Popis parfému Coach Coach for Men
Zloženie

Inšpirovaná všetkými rebelmi a rojkami, vytvorená na mieru moderným mužom, ktorí žijú po svojom. Toaletná voda pre mužov Coach for Men symbolizuje ducha americkej značky Coach, vyhlásenej svojimi prvotriednymi koženými doplnkami.

  • aromatická vôňa s drevitými tónmi
  • pre moderného muža
  • vhodná na každodenné nosenie

Zloženie vône
Hneď v úvode ucítite šťavnaté citrusy v kontraste so sladkou hruškou. Srdce vône tvoria hrejivé tóny kardamómu a koriandra, ktoré prechádzajú do základu vône, ktorý sa nesie v znamení semišu, vzácnej pravej ambry, ambrového dreva a haitského vetiveru.

Príbeh vône
Vôňa Coach for Men bola uvedená na trh v roku 2017. Za jej vonnou kompozíciou stojí Anne Flipo a Bruno Jovanovic. Tvárou kampane sa stal herec James Franco, ktorý stelesňoval ideál moderného muža. Ikonický flakón vône zdobí logo s kočiarom a kožená visačka.

Zloženie

Tzv. vysoké tóny - rozvinú sa ihneď po aplikácii. Tvoria prvý dojem a sú spravidla veľmi intenzívne, odznievajú rýchlo.
Hlava
grapefruit, kumquat, levanduľa, bergamot, hruška
Tzv. stredné tóny - Srdce nastupuje po niekoľkých minútach, po odznení hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
pakost, koriander, kardamóm
Tzv. nízke tóny - posledná a najdlhšia fáza parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale môže to byť i celý deň.
Základ
haitský vetiver, semiš, ambrové drevo, pravá ambra
Druh vône
aromatická, drevitá

O značke Coach

Coach – vôňa ikonickej americkej značky. Americká značka koženého tovaru Coach je známa predovšetkým exkluzívnymi dámskymi kabelkami, ale po celom svete je obľúbený aj jej ďalší tovar, ktorý dnes zahŕňa okrem iného odevy, obuv, okuliare, batožinu, doplnky a v neposlednom rade parfémy.

História značky Coach sa začala písať v roku 1941, keď skupina šiestich remeselníkov pracujúcich s kožou na Manhattane založila jej predchodcu. Čoskoro sa spoločnosť rozšírila o Milesa a Lillian Cahnovcov, ktorí ju nasmerovali k hviezdnej budúcnosti vďaka svojim skúsenostiam z oblasti koženého tovaru a výroby batožiny a svojmu citu pre obchod.

Značka, ktorá začínala ako dielňa rodinného štýlu poháňaná oddanosťou svojich zakladateľov voči kvalite, majstrovskému remeselníctvu a inováciám, sa po niekoľkých dekádach stala ikonickou americkou značkou batožiny, doplnkov a parfémov. Niekoľkokrát počas svojej existencie zmenila majiteľa, ale vždy si zachovala renomé jednej z najobľúbenejších vo svojom odbore, okrem iného vďaka pretrvávajúcemu dôrazu na precíznosť a tie najlepšie materiály.

V roku 2007 uviedla na trh prvý parfém a aj v tomto odbore vyniká Coach svojou vášňou pre kvalitu, dokonalosť a moderný dizajn. Dnes má na svojom konte viac ako dve desiatky vôní pre ženy i mužov, ktoré vytvára v spojení s Estée Lauder. Kreatívne sa na parfémoch značky Coach podieľa spoločnosť Firmenich a návrhárky parfémov Honorine Blanc a Celine Barel.  

Recenzie Coach Coach for Men10