Prejsť na hlavný obsah

Wella Professionals ColorMotion+

Profesionálna starostlivosť o vaše vlasy

140 rokov skúseností, prvotriedna kvalita produktov a nekonečná vášeň pre vlasy. To je značka Wella Professionals, na ktorú nedajú dopustiť profesionáli ani zákazníci po celom svete. Teraz Wella Professionals prichádza s novým radom ColorMotion+, ktorý spája to najlepšie z posilňujúcej starostlivosti o vlasy a prípravkov na ochranu farby vlasov.

celý text skryť text

Trojitá sila: to najlepšie od Welly odteraz spoločne

Ochrana farby alebo posilnenie vlasov? Vďaka novej kolekcii ColorMotion+ už nemusíte robiť kompromisy. Trojitá sila ColorMotion+ sa stará o vlasy hneď tromi spôsobmi. Chráni vlasové vlákna pred voľnými radikálmi, čím predlžuje výdrž farby, pomocou technológie Hair Surface Polisher dodáva vlasom žiarivý lesk a technológia Wellaplex sa postará o posilnenie vlasovej štruktúry.

celý text skryť text

Silné + žiarivo farebné vlasy až na 8 týždňov

Rad ColorMotion+ ponúka všetko, čo potrebujete na starostlivosť o farbené vlasy, ktoré tak vydržia žiarivo farebné ako od kaderníka až 8 týždňov. Šampón ColorMotion+ Color Protection dôkladne čistí vlasy a pokožku hlavy a zároveň pomáha uzamknúť farebné molekuly vo vnútri vlasu. Kondicionér ColorMotion+ Color Reflection sa stará o povrch vlasových vlákien a dodáva im žiarivý lesk. Maska ColorMotion+ Structure+ posilňuje štruktúru vlasov a súčasne zaisťuje ich ovládateľnosť.

celý text skryť text

Šetrné + efektívne farbenie vlasov

Ak si farbíte vlasy doma, nezabudnite na profesionálne prípravky, ktoré predĺžia výdrž farby a zároveň vlasy posilnia a vyživia. Krém na ochranu farby ColorMotion+ Scalp Protect naneste pred farbením na pokožku hlavy, ktorú ochráni pred podráždením. Sprej ColorMotion+ Pre-Color Treatment dodá vlasom počas farbenia jemnosť a lesk a expresné ošetrenie ColorMotion+ Post Color uzamkne molekuly farieb v priebehu 30 sekúnd a vyrovná vlasové pH.

celý text skryť text