Cuba Royal dezodorant v spreji pre mužov

Cuba Royal dezodorant v spreji pre mužov
Cuba Royal dezodorant v spreji pre mužov
200 ml
9,90

4,95 / 100 ml, vr. DPH
Kód: CUB01496 | Na sklade
1
Kuriérom GLS
utorok 9. 3. 2021
Osobný odber
už zajtra pondelok 8. 3. 2021

Popis parfému Cuba Royal
Zloženie

Už sa nemusíte báť, že by vám antiperspirant neladil s obľúbenou vôňou. Antiperspirant Cuba Royal vám zaistí spoľahlivú ochranu pred potom a s vôňou z rovnakej kolekcie vytvorí perfektný pár.

Vlastnosti:

  • dopĺňa vôňu z rovnakého radu
  • chráni pred nepríjemným zápachom
  • dodáva dlhodobý pocit komfortu a čistoty

Použitie:
Vhodný na každodenné použitie.

Zloženie

Druh balenia
sprej

O značke Cuba

Parfémy Cuba | Cuba - vôňa inšpirácie a originality. Značka Cuba obohacuje svet vôní o úplne originálne, vysoko kvalitné a cenovo dostupné francúzske parfémy pre mužov aj ženy. Ponuka parfémov Cuba vždy zodpovedá najnovším svetovým trendom, ktoré prezentuje v úchvatne originálnych flakónoch a s inšpirujúcimi názvami.

Producenti parfémov značky Cuba nevynechajú jedinú významnú udalosť na poli vôní, navštevujú veľtrhy parfémov v Paríži, Bologni, Sao Paule či Moskve a do svojich vôní, ktoré sledujú módne trendy, vkladajú inšpiráciu zo svojich ciest.

Parfémy Cuba majú vždy originálne a krásne flakóny inšpirované slávnymi kubánskymi cigarami. Ľubozvučné názvy vôní ako napríklad Cuba Carnaval, Cuba mexico Maya či Cuba City Holywood naznačujú, že sa jedná o vône pre milovníkov originality so širokými obzormi. Pánske vône Cuba majú príjemnú kompozíciu od sviežich až po orientálne s tónmi tabaku. Dámske potom ukrývajú romantické tóny kvetín či sviežu vôňu citrusov.

S parfémami značky Cuba načerpáte inšpiráciu všetkými zmyslami.

Recenzie Cuba Royal