Davidoff Adventuretoaletná voda pre mužov

16×
Davidoff Adventure toaletná voda pre mužov
Davidoff Adventure toaletná voda pre mužov
Odporúčaná maloobchodná cena
66,00

Ušetríte 73%
100 ml
17,95

Kód: DDF0007 | Na sklade
1
Zásielkovňa
pondelok 6. 7. 2020
Osobný odber
pondelok 6. 7. 2020

Popis parfému Davidoff Adventure
Zloženie

Toaletná voda Davidoff Adventure je príťažlivá a charizmatická vôňa pre skutočných mužov, ktorí čerpajú energiu z prírody, milujú dobrodružstvo a nezastavia sa pred ničím.

  • svieža drevito-korenistá vôňa
  • pre moderného dobrodruha
  • vhodná na denné nosenie, ale aj na špeciálne udalosti

Zloženie vône
V úvode toaletnej vody vás osvieži kombinácia citróna, mandarínky a bergamotu, ktorá je ozvláštnená o mix z čajových lístkov a výrazných guľôčok čierneho korenia. Srdce vône tvorí nezvyklá zmes štipľavých pimento papričiek a sezamových semienok. Celá kompozícia stojí na základe z cédrového dreva a vetiveru, ktorý zmyselne podkresľuje jemné biele pižmo.

Príbeh vône
Vôňa Adventure je inšpirovaná neskrotnou prírodou, zážitkami z ďalekých ciest po exotických krajinách a drsnou stránkou muža, ktorý už niečo zažil, ale stále túži po novom poznaní. Tvárou tejto vône, ktorá bola uvedená na trh v roku 2008, sa stal herec a neúnavný cestovateľ na motorke Ewan McGregor.

Zloženie

Tzv. vysoké tóny - rozvinú sa ihneď po aplikácii. Tvoria prvý dojem a sú spravidla veľmi intenzívne, odznievajú rýchlo.
Hlava
citrón, lístky čajovníka, mandarínka, maté, bergamot, korenie
Tzv. stredné tóny - Srdce nastupuje po niekoľkých minútach, po odznení hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
tóny korenia, sézam
Tzv. nízke tóny - posledná a najdlhšia fáza parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale môže to byť i celý deň.
Základ
biele pižmo, vetiver, céder
Druh vône
korenistá, drevitá

O značke Davidoff

Parfémy Davidoff nesú meno svojho zakladateľa Zina Davidoffa, prezývaného vo svojej dobe cigarový kráľ. Podnik s tabakom, ktorý Zino prevzal po otcovi, vstúpil však v 80. rokoch aj na trh s parfémami. Malá rodinná firma sa rýchlo rozrástla a značka Davidoff získala veľkú obľubu aj mimo rodného Švajčiarska.

Dnes v ponuke Davidoff nájdete niekoľko desiatok vôní, na ktorých tvorbe sa podieľali poprední svetoví parfuméri. Jednoznačne najväčší úspech dosiahla kolekcia Davidoff Cool Water, ktorá spôsobila vo svete parfémov priam malú revolúciu. Nezameniteľný charakter má však každá z Davidoff vôní a všetky vo vás prebudia túžbu žiť život s väčšou intenzitou.

Zino Davidoff bol sám majstrom umenia života. Precestoval celý svet, každý jeho deň bol dobrodružstvom a výzvou. To všetko premietol do svojej tvorby. Meno Davidoff znamená radosť, nadčasový štýl a chuť objavovať nové. Davidoff znamená prežiť život na maximum.

Recenzie Davidoff Adventure