Davidoff The Gametoaletná voda pre mužov

6×
Davidoff The Game toaletná voda pre mužov
Davidoff The Game toaletná voda pre mužov
Doprava zadarmo
69,00

Ušetríte 60%
100 ml
27,50

Kód: DDF0675 | Na sklade
1
Zásielkovňa
už zajtra utorok 25. 2. 2020
Osobný odber
už zajtra utorok 25. 2. 2020
  • Popis parfému
  • O značke
  • Recenzie

Popis parfému Davidoff The Game
Zloženie

Toaletná voda The Game od značky Davidoff symbolizuje sebavedomého charizmatického muža, ktorý vie, kedy všetko vsadiť na jedinú kartu. Tento muž dokonale ovláda svoje emócie a dokáže obohrať i toho najchytrejšieho protivníka. Nebojte sa vystúpiť z davu a ukážte svetu svoje skutočné ja!

  • zvodná drevito-aromatická vôňa
  • pre elegantného cieľavedomého muža
  • vhodná predovšetkým na večer a na špeciálne udalosti

Zloženie vône
Samotný úvod vône je tvorený nezvyklou kombináciou horkastého ginu a aromatických bobúľ jalovca. Po chvíli ich doplní srdce zo vzácnych drevín, ktoré sú zjemnené okvetnými plátkami kosatca. Kompozícia stojí na základe z tajuplného ebenového dreva, vďaka ktorému je vôňa zvodná a absolútne neodolateľná.

Príbeh vône
Muž, pre ktorého je The Game stvorená, dokáže zachovať chladnú tvár i v tých najnáročnejších situáciách. Je majstrom hry, či už ide o súťaž na poli kariéry alebo o dobývanie ženských sŕdc. Tento charakter zrkadlí i flakón vône, ktorý je vežou z pokrových žetónov. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2012.

Zloženie

Hlava
gin, bobule z jalovca
Srdce
kosatec, drevité tóny
Základ
ebenové drevo
Druh vône
aromatická, drevitá

O značke Davidoff

Parfémy Davidoff nesú meno svojho zakladateľa Zina Davidoffa, prezývaného vo svojej dobe cigarový kráľ. Podnik s tabakom, ktorý Zino prevzal po otcovi, vstúpil však v 80. rokoch aj na trh s parfémami. Malá rodinná firma sa rýchlo rozrástla a značka Davidoff získala veľkú obľubu aj mimo rodného Švajčiarska.

Dnes v ponuke Davidoff nájdete niekoľko desiatok vôní, na ktorých tvorbe sa podieľali poprední svetoví parfuméri. Jednoznačne najväčší úspech dosiahla kolekcia Davidoff Cool Water, ktorá spôsobila vo svete parfémov priam malú revolúciu. Nezameniteľný charakter má však každá z Davidoff vôní a všetky vo vás prebudia túžbu žiť život s väčšou intenzitou.

Zino Davidoff bol sám majstrom umenia života. Precestoval celý svet, každý jeho deň bol dobrodružstvom a výzvou. To všetko premietol do svojej tvorby. Meno Davidoff znamená radosť, nadčasový štýl a chuť objavovať nové. Davidoff znamená prežiť život na maximum.

Recenzie Davidoff The Game