Davidoff The Gametoaletná voda pre mužov

7×
Davidoff The Game toaletná voda pre mužov
Davidoff The Game toaletná voda pre mužov
Odporúčaná maloobchodná cena
69,00

Ušetríte 67%
100 ml
22,50

Kód: DDF0675 | Na sklade
1
Zásielkovňa
už zajtra pondelok 6. 7. 2020
Osobný odber
už zajtra pondelok 6. 7. 2020

Popis parfému Davidoff The Game
Zloženie

Život je ako hra. Víťazí ten, kto sa nebojí riskovať a vie, kedy staviť všetko na jednu kartu. Toaletná voda pre mužov Davidoff The Game je ako stvorená pre neohrozeného hráča, ktorý dokonale ovláda svoje emócie a dokáže obohrať aj toho najprefíkanejšieho protivníka. Ste pripravený? Hra sa začína!  

  • zvodná drevito-aromatická vôňa
  • pre elegantného cieľavedomého muža
  • vhodná predovšetkým na večer a špeciálne udalosti

Zloženie vône:
Samotný úvod vône je tvorený neobvyklou kombináciou horkastého ginu a aromatických bobúľ borievky. Po chvíli ho doplní srdce zo vzácnych drevín, ktoré sú zjemnené okvetnými plátkami kosatca. Kompozícia stojí na základe z tajuplného ebenového dreva, vďaka ktorému je vôňa zvodná a absolútne neodolateľná.

Príbeh vône:
Muž, pre ktorého je The Game stvorená, dokáže zachovať chladnú tvár aj v tých najnáročnejších situáciách. Je majstrom hry, či už ide o súťaž na poli kariéry, alebo o dobývanie ženských sŕdc. Tento charakter zrkadlí aj flakón vône, ktorý je vežou z pokerových žetónov. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2012.

Zloženie

Tzv. vysoké tóny - rozvinú sa ihneď po aplikácii. Tvoria prvý dojem a sú spravidla veľmi intenzívne, odznievajú rýchlo.
Hlava
gin, bobule z jalovca
Tzv. stredné tóny - Srdce nastupuje po niekoľkých minútach, po odznení hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
kosatec, drevité tóny
Tzv. nízke tóny - posledná a najdlhšia fáza parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale môže to byť i celý deň.
Základ
ebenové drevo
Druh vône
aromatická, drevitá

O značke Davidoff

Parfémy Davidoff nesú meno svojho zakladateľa Zina Davidoffa, prezývaného vo svojej dobe cigarový kráľ. Podnik s tabakom, ktorý Zino prevzal po otcovi, vstúpil však v 80. rokoch aj na trh s parfémami. Malá rodinná firma sa rýchlo rozrástla a značka Davidoff získala veľkú obľubu aj mimo rodného Švajčiarska.

Dnes v ponuke Davidoff nájdete niekoľko desiatok vôní, na ktorých tvorbe sa podieľali poprední svetoví parfuméri. Jednoznačne najväčší úspech dosiahla kolekcia Davidoff Cool Water, ktorá spôsobila vo svete parfémov priam malú revolúciu. Nezameniteľný charakter má však každá z Davidoff vôní a všetky vo vás prebudia túžbu žiť život s väčšou intenzitou.

Zino Davidoff bol sám majstrom umenia života. Precestoval celý svet, každý jeho deň bol dobrodružstvom a výzvou. To všetko premietol do svojej tvorby. Meno Davidoff znamená radosť, nadčasový štýl a chuť objavovať nové. Davidoff znamená prežiť život na maximum.

Recenzie Davidoff The Game