Dr. Feelgood BIO cukrový peeling s kokosovým olejom

1×
Dr. Feelgood BIO cukrový peeling s kokosovým olejom
Dr. Feelgood BIO cukrový peeling s kokosovým olejom
120 ml
9,60

8,00 / 100 ml, vr. DPH
Kód: DRF0631 | Na sklade
1
Zásielkovňa
pondelok 25. 1. 2021
Osobný odber
pondelok 25. 1. 2021

Popis produktu Dr. Feelgood BIO
Vlastnosti

Cukrový peeling s kokosovým olejom kombinuje vôňu sladkého kokosu s prírodnými citrusovými esenciami. Vytvára tak neodolateľnú arómu, která povzbudí vaše telo aj myseľ.

Vlastnosti:

  • vyhladzuje a vyživuje pokožku
  • má relaxačné účinky, pôsobí proti úzkosti
  • povzbuzuje telo aj myseľ
  • má antibakteriálny účinok

Zloženie:

  • bio rastlinné oleje
  • prírodné éterické oleje

Vlastnosti

Typ pokožky
pre všetky typy pokožky

O značke Dr. Feelgood

Objavte silu prírody, ktorá sa ukrýva v produktoch Dr. Feelgood! Výrobky Dr. Feelgood obsahujú najvyššie možné množstvo bioaktívnych látok, vitamínov a minerálov v ich prirodzenej podobe. Tieto prírodné látky dokážu preniknúť až do najhlbších vrstiev pokožky, kde pôsobia komplexne. Rýchlo sa vstrebávajú a nezanechávajú pocit mastnoty. Výrobky Dr. Feelgood intenzívne hydratujú a zvláčňujú pokožku, obnovujú jej pružnosť a prispievajú k vyhladeniu vrások.¨

Oleje značky Dr. Feelgood sú ďalej vhodné aj na masáž celého tela alebo ich môžete užívať vnútorne. Oleje, ktoré možno konzumovať, sú na etikete označené ako jedlé. Prírodné oleje Dr. Feelgood sa tak môžu stať súčasťou pokrmov alebo ich môžete užívať len tak lyžičkou. Účinné prírodné látky pôsobia preventívne proti vzniku mnohých ochorení a sú tak veľmi dôležitou súčasťou zdravého životného štýlu.

Značka Dr. Feelgood si veľmi zakladá na kvalite svojich výrobkov. Všetky jednodruhové oleje sú vyrobené len z plodov jednej konkrétnej rastliny, a to lisovaním za studena, vďaka čomu zostávajú v olejoch všetky dôležité látky. Starajte sa o svoju krásu zvonku aj zvnútra s výrobkami značky Dr. Feelgood!  

Recenzie Dr. Feelgood BIO1