Telový peeling

Filter
cenové rozpätie

Pre koho?
Darčeky a akcie
Hodnotenie
  •   59
  •   12
  •   1
  •   4
  •   2
Najpredávanejšie

Čo dokáže telový peeling a scrub na telo?

Získajte pokožku hladkú na dotyk a pripravenú na ďalšiu starostlivosť. Telový peeling má široké použitie. Účinne odstráni odumreté kožné bunky, zatočí so striami, suchou kožou a upchatými pórmi.

Čo je telový peeling?

Telový peeling alebo aj body scrub je krém či gél s jemnými zrniečkami, ktoré šetrne obrusujú pokožku, zbavujú ju odumretých kožných buniek a rýchlejšie ju obnovujú. Sprchový peeling na telo zároveň zlepšuje prúdenie krvi, pokožku rozžiari a omladí.

Kedy a prečo si dopriať telový peeling?

Peeling tela je vhodný pred aplikáciou telového masla, krému alebo mlieka a je nutnosťou pred použitím samoopaľovacích prípravkov. Pomáha aj pri starostlivosti o suchú kožu a zlepší jej celkový vzhľad a stav už po prvom použití.

Druhy peelingov na telo a tvár

Existuje hneď niekoľko druhov scrubov pre rôzne časti tela, napr. peeling na nohy, peeling na ruky alebo peeling na celulitídu určený na ošetrenie problematických partií. Nikdy peeling na telo nepoužívajte na tvár! Produkty obsahujú rôzne hrubé zrniečka a mohlo by sa stať, že si podráždite tvár.

Vyrazili ste do boja s pomarančovou kožou? Zamerajte sa na špeciálne peelingy na celulitídu a skúste napríklad domáci kávový peeling. Káva veľmi účinne bojuje proti prejavom celulitídy, znižuje viditeľnosť strií a zlepšuje krvný obeh.

Na suchú pokožku použite vyživujúci olejový peeling a cenné minerály koži dodajte soľným peelingom. A ak si chcete starostlivosť o telo osladiť, skúste cukrový peeling na telo so zjemňujúcim účinkom.

Ako na domáci peeling na telo:

  1. Peeling na telo používajte 1× týždenne na vlhkú pokožku pri sprchovaní alebo kúpeli.
  2. Zrniečka jemne vmasírujte do pokožky krúživými pohybmi, nechajte chvíľu pôsobiť a potom dôkladne opláchnite a osušte.
  3. Pokožku na záver hydratujte, postačí obľúbené telové mlieko, krém alebo olej.

Kvalitný scrub na telo ako aj peeling na nohy či ruky nájdete na notino.sk. Vyberte si ten najlepší!