Skip to main content

Antiperspiranty a dezodoranty bez hliníka

Dezodorant bez hliníka
Filter
cenové rozpätie

Pre koho?
Darčeky a akcie
Hodnotenie
  •   17
  •   11
  •   5
  •   2
Odporúčané

Vyberte si dezodorant bez hliníkových solí a nechajte svoju pokožku dýchať. Zabudnite na nepríjemný pocit pri potení a užite si každý deň na maximum! Kvalitný dezodorant alebo antiperspirant bez hliníka zabráni vzniku nepríjemného zápachu, prevonia vaše podpazušie, a pritom nepodráždi vašu pokožku.

Prečo vybrať dezodorant bez hliníkových solí?

Hliníkové soli blokujú samotnú tvorbu potu a následný pach, nemusia si však stopercentne sadnúť s citlivou pokožkou. Nemusíte sa báť, že by hliníkové soli ovplyvňovali vyplavovanie toxínov, pokiaľ však chcete využívať prírodné prípravky bez alumínia, siahnite po prírodnom antiperspirante bez hliníka!

Aký je rozdiel medzi dezodorantom a antiperspirantom bez hliníka?

Dezodorant bez hliníka blokuje reakcie potu s baktériami a predchádza tak vzniku zápachu, ktorý nemusí byť príjemný. Oproti nemu sa antiperspirant snaží samotnému poteniu čo najviac zabraňovať. Pamätajte však, že potenie je prirodzený proces, ktorý pomáha udržiavať teplotu tela a zvlhčuje pokožku, a tak to bez neho nikdy celkom nepôjde. Stavte na kvalitu od značiek Weleda, Vichy alebo Korres a užite si každý deň svieži.