Gucci Mémoire d'Une Odeurparfumovaná voda unisex

2×
Gucci Mémoire d'Une Odeur parfumovaná voda unisex
Gucci Mémoire d'Une Odeur parfumovaná voda unisex
Doprava zadarmo
100 ml
105,00

Kód: GUC04990 | Na sklade
1
Kuriérom GLS
už zajtra štvrtok 27. 2. 2020
Osobný odber
už zajtra štvrtok 27. 2. 2020
  • Popis parfému
  • O značke
  • Recenzie

Popis parfému Gucci Mémoire d'Une Odeur
Zloženie

Otvorte bránu spomienok, zážitkov a myšlienok, ktoré máte uzamknuté vo svojej mysli. Unisex parfumovaná voda Gucci Mémoire d’Une Odeur evokuje vo vás všetky tie nezabudnuteľné okamihy, ktoré patria vášmu predchádzajúcemu ja.

  • minerálno-drevitá vôňa
  • pre mužov a ženy, ktorí idú svojou vlastnou cestou
  • ideálna na denné nosenie aj špeciálne príležitosti

Zloženie vône
Úvodné smelé tóny patria rímskemu rumančeku, ktorý sa potom zmieša s ďalšou úrovňou vonnej kompozície, v ktorej sa silno prejaví esencia dreva. Cédrové aj santalové prvky sa doplňujú s pižmom a jazmínom. Svoju nadvládu si dlho a intenzívne držia dovtedy, kým príde pravý čas na jemný vanilkový záver.

Príbeh vône
Mémoire d’Une Odeur je prvá vôňa od Gucci, ktorá nie je vyhradená pre mužov alebo pre ženy a nie je ani limitovaná vekom. Parfumovaná voda predstavuje zhmotnenie našich dávnych myšlienok plných nostalgie, ktoré môžeme vďaka nej znovu intenzívne prežívať aj v súčasnosti.

Flakón prichádza v odtieňoch zelenej a nezaprie v sebe prvky vintage. Viečko vo farbe zlata s logom GUCCI na samom vrchole je pripomienkou tradičného stereo systému. Vonkajší obal je ozdobený zlatými hviezdami a je inšpirovaný freskami kaplnky v talianskom meste Padua.

Zloženie

Hlava
harmanček
Srdce
santalové drevo, pižmo, cédrové drevo, jazmín, drevo
Základ
vanilka
Druh vône
aromatická

O značke Gucci

Progresívna, inovatívna a smer udávajúca – značka Gucci formuje svet módy už takmer sto rokov. Jej moderné a eklektické výrobky predstavujú vrchol talianskeho remeselného umenia a sú neprekonateľné svojou kvalitou a dôrazom na detail. 

Na začiatku všetkého stál v roku 1921 nenápadný muž Guccio Gucci, ktorý si založil dielňu na spracovanie kože. Zrejme mu vtedy vôbec nenapadlo, že dal práve meno módnej legende, ktorá raz dobije svet.

Dnes značka Gucci nežiari iba na prehliadkových mólach, svoje kolekcie rozšírila o ďalšie módne doplnky a tiež kozmetiku a parfémy. Medzi tie najznámejšie patrí určite aromatická vôňa pre mužov Gucci Guilty alebo romantická kvetinová vôňa pre ženy Gucci Bloom.

Podľa vízie aktuálneho tvorivého riaditeľa Alessandra Micheleho značka Gucci po novom definovala luxus pre 21. storočie a upevnila svoju pozíciu jedného z najžiadanejších módnych domov na svete.

Recenzie Gucci Mémoire d'Une Odeur