JaguarStance toaletná voda pre mužov

1×
Jaguar Stance toaletná voda pre mužov
Jaguar Stance toaletná voda pre mužov
Odporúčaná maloobchodná cena
60,00

Ušetríte 71%
100 ml
17,05

Kód: JAG00802 | Viac než 5 ks na sklade
1
Večerné doručenie
už zajtra streda 20. 10. 2021
Osobný odber
už zajtra streda 20. 10. 2021

Popis Jaguar Stance
Zloženie

Budúcnosť máte úplne vo svojich rukách a vy viete, ako jej dať tú najlepšiu podobu. Dovoľte pritom, aby vás pánska toaletná voda Jaguar Stance pri tvorbe toho, čo najviac chcete, sprevádzala a pri každom kroku zvýraznila vašu kreatívnu a nezávislú osobnosť.

  • drevitá vôňa s orientálnym nádychom
  • pre mužov, ktorí si nastavujú vlastné pravidlá
  • flakón vône nesie vizuálne prvky automobilu Jaguar I-Pace

Zloženie vône
Hneď v úvode si vaše zmysly získa šťavnatá mandarínka s vôňou chrumkavého jablka, to všetko so štipkou muškátového orieška. Potom prevládne sladký hrejivý a mierne dymový vetiver spolu so zamatovosťou pačuli a kašmírového dreva. O nezabudnuteľný vonný zážitok sa postará aj hrejivá vanilka, zmyselné pižmo a ambra, ktoré túto vôňu uzatvárajú.

Príbeh vône
Muž, pre ktorého bola vôňa stvorená, sa inšpiruje a sám je pritom inšpiráciou. Je dokonale prepojený s celý svetom, ale súčasne zostáva nohami na zemi a v prítomnom okamihu.

Vôňa Jaguar Stance je potom sebavedomým vyjadrením štýlu a autenticity jej slobodomyseľného nositeľa. Táto mužná drevitá vôňa sa stane dokonalou zmyslovou spomienkou na každý vzrušujúci okamih vášho života.

Zloženie

Tzv. vysoké tóny - rozvinú sa ihneď po aplikácii. Tvoria prvý dojem a sú spravidla veľmi intenzívne, odznievajú rýchlo.
Hlava
kardamóm, mandarínka, jablko
Tzv. stredné tóny - Srdce nastupuje po niekoľkých minútach, po odznení hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
kašmírové drevo, pačuli, vetiver
Tzv. nízke tóny - posledná a najdlhšia fáza parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale môže to byť i celý deň.
Základ
pižmo, ambra, vanilka
Druh vône
drevitá

O značke Jaguar

Parfémy Jaguar | Jaguar - Automobilová firma z Veľkej Británie Jaguar bola založená v roku 1922, ale toto pomenovanie niesla až od roku 1945. Sir William Lyons a William Walmsley sa pustili do výroby luxusných a športových vozidiel, ktoré sa postupom času stali vyhľadávanými luxusnými športovými automobilmi. Jaguar si obľúbilo mnoho známych celebrít. Prvý parfém Jaguar vznikol roku 1986. Rovnako ako automobil je vysoko kvalitný, originálny, plný sily a luxusu. Vôňa Jaguar sa vyrába nielen pre mužov, ale aj ženy si úspešnú značku rady doprajú a nechajú sa ovládať jedinečnou zmyselnosťou.

Recenzie Jaguar Stance1