Prejsť na hlavný obsah

Jaguar

jaguar

Pánske vône značky Jaguar sú presne také, ako jej ikonické vozidlá – osobité, dynamické a mužné. Samozrejmosťou je aj precízny a nadčasový dizajn, ktorý je značke vlastný. 

Prvý luxusný automobil Jaguar vyšiel do britských ulíc v roku 1935. Vtedy však ešte pod značkou Swallow Sidecars Company, ktorú v roku 1922 založili Sir William Lyons a William Walmsley ako spoločnosť vyrábajúca sajdkáry k motocyklom. K premenovaniu na Jaguar Cars Limited došlo až po druhej svetovej vojne. 

V roku 1988 uzrel svetlo sveta prvý parfém Jaguar pod názvom Jaguar for Men. Skrýval v sebe aromatické tóny bazalky, korenia a hrejivého dreva a razom sa stal perfektným doplnkom pre milovníkov silných automobilov. Ako roky ubiehali, pribudli k nemu ďalšie charizmatické vône – aromatická toaletná voda Jaguar Pace s rozmarínom a čiernym korením, orientálna Jaguar Classic so sviežimi citrusmi a korením, aromatická vôňa s ovocnými a drevitými prvkami Jaguar Classic Gold alebo orientálno-drevitá Jaguar Vision, ktorá vás dostane dokonalou súhrou tónov ananásu, jablka a santalového dreva.

celý text skryť text