Kérastase Genesis

  Padanie vlasov trápi až 88 % žien po celom svete. Značka Kérastase sa preto rozhodla riešiť tento problém revolučne. V spolupráci s expertmi z oblasti dermatológie, výživového poradenstva a starostlivosti o vlasy vyvinula duálny akčný plán pre všetky typy vlasov a rozdielne príčiny ich padania.

celý text skryť text

JEMNÉ VLASY

Jemné vlasy majú tendenciu strácať odolnosť a pevnosť, a preto môžu byť obzvlášť krehké a náchylné na padanie. Rutina pre jemné vlasy Genesis ponúka ideálne riešenie v podobe šetrnej, no efektívnej starostlivosti.

Objaviť

celý text skryť text

SILNÉ VLASY

Silné vlasy je jednoduché zanedbať kvôli ich odolnosti voči externým vplyvom. Hustota silných vlasov však vyžaduje extra starostlivosť, ktorá zaručí, že je vlas posilnený a nebude sa lámať.

Objaviť

celý text skryť text

MASTNÉ KORIENKY, SUCHÉ KONČEKY

Vlasové korienky musia byť zdravé, aby vlasy rástli a boli vitálne. Produkty z radu Genesis sú vhodné aj pre rýchlo mastiace sa vlasy - jemne odstraňujú usadeniny kožného mazu, pričom dbajú na hydratáciu dĺžok. 

Objaviť

celý text skryť text

Na vývine radu GENESIS sa podieľala výživová poradkyňa Dr. Megan ROSSI, vlasový špecialista David LUCAS a dermatologička Dr. Laura SCOTT.

Pozrite sa na krátky rozhovor s Davidom Lucasom, v ktorom odpovedá na najčastejšie otázky ohľadne padania vlasov.

celý text skryť text