Pomáda na vlasy

Najpredávanejšie

Na neposlušné vlasy platí pomáda! Tento ikonický vlasový prípravok má mnoho využití od tvarovania účesu a jeho fixácie až po skrotenie kučierok. Stačí len naniesť do dlaní a za pár minút máte hotovo.

Rozlúčte sa s elektrizujúcimi a neposednými vlasmi. Či už snívate o elegantnom konskom chvoste alebo sexy efekte mokrých vlasov, s pomádou vždy vytvoríte perfektný účes. Pomády na vlasy sú skvelé v tom, že:

  • dosiahnete vyšší lesk,
  • ale bez nepríjemnej mastnoty,
  • ľahko sa vymývajú,
  • majú dlhotrvajúci efekt
  • a vaše vlasy krásne prevoňajú.

Pre krátke aj dlhšie pánske vlasy je tu pomáda na vlasy pre mužov. Pánskemu účesu dodá bezchybný tvar a zároveň ho ochráni pred vlhkosťou, vetrom a potom. Ľahko s ňou vytvarujete prehadzovačku, učešete cestičku naboku a uhladíte vlasy dozadu.

Matné verzus lesklé pomády na vlasy

Lesklé pomády slúžia nielen na tvarovanie vlasov, ale aj dodanie lesku. No nie vždy je lesk žiaduci. Ak po lesklých vlasoch netúžite, zvoľte pomádu na vlasy s matným efektom. Po nanesení získajú vlasy tvar, aký si prajete. No nikto nespozná, že v nich máte pomádu.

Radi experimentujete so stylingom vlasov? Vyskúšajte aj ďalšie stylingové prípravky ako guma na vlasy, vosk či púder na vlasy, tužidlo alebo stylingová pasta na vlasy.