Prejsť na hlavný obsah
 
OBJAVTE TERAZ SVOJE OBĽÚBENÉ PRODUKTY NA LETO
 
K nákupu produktov vybraných značiek Lancôme, Biotherm, Giorgio Armani, Valentino, Prada a Yves Saint Laurent nad 79 € a môžete si vybrať jednu z troch exkluzívnych taštičiek s miniatúrami.
 
GIORGIO ARMANI
Acqua di Giò Pour Homme toaletná voda pre mužov. Buďte stredobodom pozornosti s touto iskrivou, osviežujúcou vôňou plnou citrusov.
 
 
VALENTINO
 
Valentino Born In Roma Yellow Dream Donna parfumovaná voda pre ženy. Kvetinová vôňa s pižmovými tónmi vo vás prebudí taliansky temperament a umocní vašu ženskosť.
 
 
LANCÔME
 
Lancôme La Vie Est Belle & Advanced Génifique parfumovaná voda pre ženy & omladzujúce sérum. Definujte svoju krásu s pleťovou starostlivosťou tej najvyššej kvality a odvážte sa žiť podľa seba. Zahaľte sa pocitom šťastia v tejto ovocno kvetinovej vôni.
 
BIOTHERM
 
Užívajte si leto plnými dúškami, napriek tomu nezabúdajte, že vaša pokožka potrebuje v tomto období špeciálnu slnečnú starostlivosť. Dodajte jej ochranu, hydratáciu a výživu v jednom.
 
 
YVES SAINT LAURENT
 
YSL Libre & Lash Clash Extreme Volume parfumovaná voda pre ženy & riasenka pre extra objem. Osloboďte svoju zvodnosť. Zvýraznite intenzitu svojho sexy pohľadu a nebojte sa svetu povedať, čo si naozaj myslíte vôňou plnou sebavedomia.