Prejsť na hlavný obsah

MADE BY ZEN

MADE BY ZEN

Pokoj do vášho domova vnesie vďaka arómoterapii značka Made By Zen. Keď budete potrebovať vypnúť, stačí zapnúť aróma difuzér Made By Zen. Keď budete potrebovať vydýchnuť a chvíľu si odpočinúť, stačí sa nadýchnuť esenciálneho oleja Made By Zen. Táto britská značka sviečok, vonných olejov a aróma difuzérov bude pohladením pre vašu dušu a zbaví vás stresu a napätia.

Už od roku 2009 prepája tím značky Made By Zen prastaré rituály a moderné technológie, aby prostredníctvom produktov Made By Zen mohol vytvárať „vonné krajiny“, ktoré evokujú spomienky, zlepšujú náladu a zosilňujú pocity pohody a blahobytu. Od začiatku sa Made By Zen riadi myšlienkou, že domov každého človeka je jeho osobnou svätyňou. Že prostredie a vzduch, ktoré človeka obklopujú, dokážu zlepšiť duševnú pohodu a zaručiť, že sa vďaka vôni budete cítiť tak dobre, ako sa len dá.

Ponorte sa aj vy do sveta vôní Made By Zen – v portfóliu značky nájdete všetko od vybraných bytových vôní vytvorených majstrami parfumérmi, cez prírodné arómoterapeutické zmesi až po tie najčistejšie esenciálne oleje. Made By Zen sa však postará aj o to, aby sa vám vôňa v domove dokonale rozptýlila. Každý difuzér Made By Zen je kombináciou najmodernejších technológií a nádherného dizajnu, takže sa stane ozdobou vašej svätyne, aj keď ho zrovna nepoužívate. Vyskúšajte napríklad Made By Zen Glo Aroma Diffuser.

celý text skryť text