Makeup Revolution Essential Shimmers

paletka očných tieňov

1×
Makeup Revolution Essential Shimmers paletka očných tieňov
14 g

Kód: MUR3109 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii

Stráženie dostupnosti tovaru

Makeup Revolution Essential Shimmers
14 g

Stráženie dostupnosti tovaru

Popis kozmetiky Makeup Revolution Essential Shimmers

Paletka na líčenie očí Makeup Revolution Essential Shimmers vám otvorí možnosti vytvárania tých najúžasnejších variácií očného make-upu.

Vlastnosti:

  • iba trblietavé tiene
  • má prirodzené farby
  • na denné aj večerné líčenie
  • ľahko sa nanáša

Zloženie:

  • aplikátor

Použitie:
Nanášajte na očné viečka priloženým aplikátorom alebo končekmi prstov.

O značke Makeup Revolution

Makeup Revolution prináša absolútnu revolúciu v oblasti líčenia! Táto londýnska kozmetická značka ponúka vysoko kvalitnú a zároveň cenovo dostupnú dekoratívnu kozmetiku, ktorá vás úplne nadchne! Makeup Revolution sa stala populárnou značkou najmä vďaka svojim luxusným paletkám očných tieňov, ktoré ponúkajú vysoko pigmentované pestré odtiene všetkých farieb! Okrem týchto paletiek tiež v sortimente značky nájdete ďalšiu mimoriadne kvalitnú dekoratívnu kozmetiku, ako sú rúže, make-up, lícenky, púdre alebo štetce!
Dekoratívna kozmetika Makeup Revolution vás tiež zaujme svojím originálnym a zároveň praktickým dizajnom produktov, ktorý si absolútne zamilujete! S luxusnou značkou Makeup Revolution dodáte svojmu líčeniu skutočnú originalitu a štýl. Dekoratívna kozmetika Makeup Revolution vám dokáže, že aj vysoká kvalita sa dá kúpiť za veľmi atraktívnu cenu a môže byť tak každému dostupná!