SophDoesNail pre Makeup Revolution

  Britskú youtuberku Sophie, známu ako SophDoesNails, môžete pravidelne vídať vo videách Makeup Revolution. Vrcholom tejto spolupráce je kolekcia paletiek očných tieňov a rozjasňovačov.

Paletka očných tieňov ponúka pestrú škálu od neutrálnych až po odtiene modrých, fialových a zelených tieňov s matným alebo trblietavým finišom, s ktorými vytvoríte denné aj večerné líčenie. Celý look prežiarite jedným z nádherných rozjasňovačov v bielych, zlatých, ružových alebo broskyňových tónoch.

celý text skryť text

O značke Makeup Revolution

Dekoratívna kozmetika Makeup Revolution predstavuje skutočnú revolúciu v oblasti líčenia a make-upu. Vo svojom portfóliu má táto londýnska značka pestrú ponuku vysokokvalitných a cenovo dostupných produktov, ktoré vás celkom nadchnú. Populárne sú predovšetkým luxusné paletky očných tieňov, ktoré vynikajú svojou pigmentáciou a pestrými farebnými kombináciami. Minimálne jedna paletka Makeup Revolution by tak vo vašej kozmetickej zbierke rozhodne byť mala. V ponuke značky však veľmi ľahko objavíte aj ďalšie kozmetické skvosty a vašej pozornosti by určite nemal uniknúť make-up Makeup Revolution ani ikonický korektor Makeup Revolution dostupný v mnohých variantoch pre skutočne každý odtieň pleti. V neposlednom rade vás značka zaujme originálnym, hravým, ale aj praktickým dizajnom svojich produktov, ktorý si absolútne zamilujete. Dodajte svojmu líčeniu skutočnú originalitu a štýl s Makeup Revolution London!

celý text skryť text

Otvoriť filter Zbaliť filter

cenové rozpätie

Kolekcia

Zobraziť ďalšie …

Zoradené od najodporúčanejších Podľa ceny Podľa predaja

12 3 9

12 3 4 5 9 Zobraziť ďalšie