Makeup Revolution Soph Xpaletka očných tieňov

11×
Makeup Revolution Soph X paletka očných tieňov
Makeup Revolution Soph X paletka očných tieňov
24 x 1,1 g
14,00

Kód: MUR3927 | Na sklade
1
Darček pre vás
Získajte zadarmo Mystery Bag v hodnote 27 € k nákupu vybraných make-up značiek nad 27 €.
Darček pre vás
Darček pre vás
Darček pre vás
Darček pre vás
Zásielkovňa
utorok 14. 4. 2020

Popis produktu Makeup Revolution Soph X
Vlastnosti

Paleta očných tieňov Makeup Revolution Soph X vznikla v spolupráci s fashion a beauty youtuberkou Sophie „SophDoesNails“. Paletka obsahuje 24 tieňov zemitých aj viac pestrých farieb, ktoré vám umožnia vytvoriť tak neutrálne líčenie, ako aj výraznejšie looky.

Vlastnosti:

  • obsahuje 14 matných tieňov a 10 trblietavých tieňov
  • pre prirodzený vzhľad aj pre tvorbu odvážnejších lookov
  • tiene sú vysoko pigmentované a neopadávajú pod oči
  • paletka obsahuje veľké praktické zrkadlo

Ako aplikovať:
Tiene nanášajte na očné viečka ideálne pomocou štetca. Inšpiráciu pre rôzne líčenia s paletkou môžete čerpať aj na YouTube kanáli „SophDoesNails“.

Vlastnosti

Efekt
matný, perleťový, trblietavý

Napísali sme o Makeup Revolution Soph X
Články

O značke Makeup Revolution

Dekoratívna kozmetika Makeup Revolution predstavuje skutočnú revolúciu v oblasti líčenia a make-upu. Vo svojom portfóliu má táto londýnska značka pestrú ponuku vysokokvalitných a cenovo dostupných produktov, ktoré vás celkom nadchnú.

Populárne sú predovšetkým luxusné paletky očných tieňov, ktoré vynikajú svojou pigmentáciou a pestrými farebnými kombináciami. Minimálne jedna paletka Makeup Revolution by tak vo vašej kozmetickej zbierke rozhodne byť mala. V ponuke značky však veľmi ľahko objavíte aj ďalšie kozmetické skvosty a vašej pozornosti by určite nemal uniknúť make-up Makeup Revolution ani ikonický korektor Makeup Revolution dostupný v mnohých variantoch pre skutočne každý odtieň pleti.

V neposlednom rade vás značka zaujme originálnym, hravým, ale aj praktickým dizajnom svojich produktov, ktorý si absolútne zamilujete. Dodajte svojmu líčeniu skutočnú originalitu a štýl s Makeup Revolution London!

Recenzie Makeup Revolution Soph X