Makeup Revolution Ultra Sculpt & Blendsada štetcov

Makeup Revolution Ultra Sculpt & Blend sada štetcov
Makeup Revolution Ultra Sculpt & Blend sada štetcov
4 ks

Kód: MUR3147 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii

Sada obsahuje: štetec na púder + štetec na lícenku a rozjasňovač + štetec na očné tiene + hubka na make-up

Darček pre vás
Pri nákupe nad 50 € si v košíku môžete vybrať až z 12 skvelých produktov.
Darček pre vás
Darček pre vás
Darček pre vás

Popis produktu Makeup Revolution Ultra Sculpt & Blend

Sada štetcov na líčenie Makeup Revolution Ultra Sculpt & Blend vám umožní vytvoriť akékoľvek denné aj večerné líčenie ako od profesionála.

Napísali sme o Makeup Revolution Ultra Sculpt & Blend
Napísali sme

O značke Makeup Revolution

Dekoratívna kozmetika Makeup Revolution predstavuje skutočnú revolúciu v oblasti líčenia a make-upu. Vo svojom portfóliu má táto londýnska značka pestrú ponuku vysokokvalitných a cenovo dostupných produktov, ktoré vás celkom nadchnú.

Populárne sú predovšetkým luxusné paletky očných tieňov, ktoré vynikajú svojou pigmentáciou a pestrými farebnými kombináciami. Minimálne jedna paletka Makeup Revolution by tak vo vašej kozmetickej zbierke rozhodne byť mala. V ponuke značky však veľmi ľahko objavíte aj ďalšie kozmetické skvosty a vašej pozornosti by určite nemal uniknúť make-up Makeup Revolution ani ikonický korektor Makeup Revolution dostupný v mnohých variantoch pre skutočne každý odtieň pleti.

V neposlednom rade vás značka zaujme originálnym, hravým, ale aj praktickým dizajnom svojich produktov, ktorý si absolútne zamilujete. Dodajte svojmu líčeniu skutočnú originalitu a štýl s Makeup Revolution London!

Recenzie Makeup Revolution Ultra Sculpt & Blend