Marc Jacobs Daisy Lovetoaletná voda pre ženy

2×
Marc Jacobs Daisy Love toaletná voda pre ženy
Marc Jacobs Daisy Love toaletná voda pre ženy
Akcia
Doprava zadarmo
96,37

Ušetríte 50%
100 ml
47,90

Kód: MAJ0685 | Na sklade
1
Kuriérom GLS
piatok 31. 1. 2020
Osobný odber
piatok 31. 1. 2020
  • Popis parfému
  • O značke
  • Recenzie

Popis parfému Marc Jacobs Daisy Love
Zloženie

Toaletná voda Daisy Love od značky Marc Jacobs je stelesnením absolútnej lásky k životu. Obklopte sa aj vy opojným pocitom lásky a šťastia s touto jedinečnou dámskou vôňou.

  • svieža kvetinovo-drevitá vôňa
  • pre mladistvú optimistickú ženu
  • vhodná na denné nosenie

Zloženie vône
V samom úvode vône vás okúzli šťavnatý ovocný akord morušovej ostružiny. Po chvíli sa prejaví nežná kvetinová vôňa jemných sedmokrások, ktoré zmyselne podkresľujú drevité tóny a kašmírové pižmo v základe.

Príbeh vône
Daisy Love, ktorá bola uvedená na trh roku 2018, je modernou interpretáciou legendárnej vône Daisy. Má zodpovedať požiadavkám mladej generácie na slobodu, nespútanosť a vyjadrenie vlastnej individuality. Rovnako ako jej predchodkyňa, aj Daisy Love vznikla pod dohľadom slávneho parfuméra Alberta Morillasa.

Zloženie

Hlava
moruša
Srdce
sedmokrásky
Základ
kašmírové pižmo, naplavené drevo
Druh vône
kvetinová, drevitá

O značke Marc Jacobs

Americký návrhár Marc Jacobs už viac než štvrť storočia posúva hranice svetovej módy. Jeho tvorba je jedinečná, nepredvídateľná a inšpiratívna. Tajomstvo jeho úspechu spočíva v nebojácnosti, túžbe ísť proti prúdu a objavovaniu krásy neočakávaného.

Marc Jacobs sa narodil v 60. rokoch v New Yorku a vyštudoval Parson’s School of Design. Prvú kolekciu, ktorá niesla jeho meno, navrhol už v roku 1986 a o rok neskôr sa stal najmladším oceneným návrhárom sveta. Deväťdesiate roky boli pre Marca Jacobsa nemenej úspešné. Založil svoju vlastnú značku a následne bol menovaný za kreatívneho riaditeľa módneho domu Louis Vuitton, kde vytvoril prvú ready-to-wear kolekciu v histórii spoločnosti. Od roku 2013 sa venuje už iba vlastnej tvorbe.

Svoj jedinečný štýl preniesol postupne aj do sveta krásy. Aj tu verí, že parfém, rovnako ako móda, môže a má vyjadrovať našu individualitu a osobnosť. Každý parfém Marc Jacobs je výnimočný, vždy luxusný a popretkávaný niečím nečakaným. Dnes už ikonickou sa stala vôňa Marc Jacobs Daisy v dizajnovom rozkvitnutom flakóne alebo novšie dielo Marc Jacobs Decadence.

Recenzie Marc Jacobs Daisy Love