Prejsť na hlavný obsah

Mercedes-Benz

O značce Mercedes-Benz

Kreativita, inovácia, kvalita – slová, ktoré vystihujú Mercedes-Benz. Značku, ktorá sa prelína históriou, prekonáva hranice trendov a po viac než storočí predstavuje odborné znalosti, vášeň pre módu a neskutočný cit pre dizajn.

História značky Mercedes-Benz, ktorá sa preslávila predovšetkým svojimi autami, sa začala písať už v roku 1886. V roku 2012 spustila značka svoj vlastný rad vôní, na ktorom pracovali svetoznámi parfuméri, ako je Olivier Cresp. Parfumy Mercedes-Benz sú stelesnením elegancie a predstavujú moderný luxus. Pre vône Mercedes-Benz tiež platí motto značky „To najlepšie alebo nič“.

Veľkej obľube sa teší parfum Mercedes-Benz pre mužov Mercedes-Benz Le Parfum, toaletná voda Mercedes-Benz For Men Intense alebo vôňa Mercedes-Benz Man. Dámy si pre zmenu obľúbili Mercedes-Benz parfumovanú vodu Mercedes-Benz Woman, toaletnú vodu Mercedes-Benz Woman Eau de Toilette alebo vôňu Mercedes-Benz Rose. Pozornosť si zaslúžia aj Mercedes-Benz darčekové sady, ktoré potešia nielen každého milovníka áut.

celý text skryť text