Montale Starry Nights

Parfumovaná voda unisex 100 ml

Montale Starry Nights Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Starry Nights Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Starry Nights Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Starry Nights Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Starry Nights Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Starry Nights Parfumovaná voda unisex 100 ml
fOEvm8zCdk8
Montale Starry Nights Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Starry Nights Parfumovaná voda unisex 100 ml
fOEvm8zCdk8
120,00
Zľava 41%
100 ml
71,30

Skryť produkty so špeciálnou zľavou
Kód: MNT1829 | Viac než 20 ks na sklade
ks
Kuriérom SPS (UPS)
streda 27. 3. 2019
Osobný odber
streda 27. 3. 2019
Montale Starry Nights
100 ml | 71,30

Popis parfému Montale Starry Nights

Starry Nights je orientálna kvetinová vôňa pre ženy a mužov z portfólia francúzskej značky parfémov Montale, špecifickej najmä láskou k vôňam z Orientu a Arábie a ich kúzelnej histórii. Rovnako ako všetkým vôňam značky Montale i parfémovanej vode Starry Nights vtlačil obdivovaný a tak trochu záhadný Pierre Montale originálnu tvárnosť evokujúcu zázračný elixír či vzácnu kúzelnú masť. Montale Starry Nights predstavuje pačuli, ružu, pižmo a citrusy v nápaditej orientálnej kompozícii.

Vonná kompozícia parfémovanej vody Montale Starry Nights sa v hlave otvára akordmi citróna, bergamotu a jablka. V srdci zavonia pačuli, ruža a jazmín a základ pozostáva z tónov jantáru, svetlého pižma a pudrovitých tónov. Ako už napovedá poetický názov vône, Starry Nights je pokojne poetická a ide o dokonalý večerný parfém. Kalábrijský bergamot v úvode skvele doplňuje kvetinové srdce, v ktorom akordy bulharskej ruže a egyptského jazmínu, posilnené orientálnymi tónmi pačuli zo Sumatry, pomaly prechádza do hrejivého, zmyselného a ľahko pudrovitého základu.

Celková aróma, vyvážene prepájajúca citrusové, ružové, pižmové a pudrovité stránky s výraznou pačuli, je upokojujúca, nesmierne zmyselná, výrazná a predovšetkým absolútne nádherná a neodolateľná. Akoby zakladateľ značky Montale a tvorca všetkých parfémov v jej portfóliu získal počas svojho pôsobenia v Saudskej Arábii tajomné schopnosti orientálneho kúzelníka, Pierre Montale vytvoril dokonalé vonné stvárnenie nádhernej noci plnej žiary hviezd kdesi v ďalekom Oriente.

Rovnako ako všetky vonné diela Pierra Montala i parfémovaná voda Starry Nights je vytvorená z prírodných materiálov tej najvyššej kvality vo vysokých koncentráciách, ktoré zaisťujú dlhú trvácnosť vôní. Montale Starry Nights sa hodí predovšetkým na večerné nosenie a najlepšie vynikne v chladnejších mesiacoch. Navždy si získa ženy a mužov, ktorí majú radi orientálne kvetinové vône s výraznou úlohou zmyselnej dvojice ruže a pižma. Vyskúšať Starry Nights by mali tiež všetci, ktorí pri parféme oceňujú vysokú mieru evokatívnosti.

Okrem úchvatných vôní s majstrovsky vyladenými vonnými kompozíciami zaujmú všetky parfémy značky Montale tiež svojím originálnym balením. Dizajnová stránka nadchne priamočiarou čistou eleganciou, v prípade Starry Nights podčiarknutou lesklou svetlofialovou farbou prechádzajúcou postupne až do čiernej, a unikátnosť flakónom dodáva aj praktická voľba materiálu. Pierre Montale originálne zvolil hliník, ktorý zaisťuje parfémom dokonalú ochranu.

Montale Starry Nights - ruža, pižmo a pačuli v orientálnej kvetinovej vôni evokujúcej hviezdnu noc.

Zloženie

Hlava
bergamot, citrón, jablko
Srdce
jazmín, pačuli, ruža
Základ
ambra, biele pižmo, púdrové tóny
Druh vône
kvetinová, orientálna

O značke Montale

Montale, francúzske niche parfémy, sú špecifické najmä svojou láskou k vôňam z Orientu a Arábie a k ich kúzelnej histórii. V každom flakóne sa snúbi mysteriózna atmosféra Východu s vášňou tvorcu a zakladateľa značky Pierra Montale. Všetky vône tejto originálnej značky sú doslova elixírom šťastia.

Značku Montale založil v Paríži roku 2003 Pierre Montale, pre mnohých záhadný návrhár parfémov, ktorý najprv strávil nejaký čas v Saudskej Arábii, kde vytváral parfémy pre šľachtu, kráľov a kráľovné. Po svojom návrate do Paríža začal tvoriť originálne vône.

Pre svoje vonné diela volí vždy prírodné materiály tej najvyššej kvality, najmä vzácne drevá. Stretnúť sa v nich tak často môžeme tiež s orlím drevom, známym ako oud. Často je označované aj ako „tekuté zlato“.

Parfémy Montale si rýchlo získali vysokú obľubu a pozitívnu odozvu nielen zo strany zákazníkov, ale aj kritikov parfémov. Parfémy Montale vám ponúkajú možnosť vydať sa na cestu, kde za každým rohom čaká ďalší nový objav a dobrodružstvo.

Hodnotenie Montale Starry Nights

Pridať novú recenziu

Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil, buďte prvý!