Montale Starry Nights

Parfumovaná voda unisex 100 ml

Montale Starry Nights Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Starry Nights Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Starry Nights Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Starry Nights Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Starry Nights Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Starry Nights Parfumovaná voda unisex 100 ml
fOEvm8zCdk8
Montale Starry Nights Parfumovaná voda unisex 100 ml
Montale Starry Nights Parfumovaná voda unisex 100 ml
fOEvm8zCdk8
100 ml
69,50

Kód: MNT1829 | Viac než 20 ks na sklade
ks
Kuriérom SPS (UPS)
utorok 20. 11. 2018
Osobný odber
streda 21. 11. 2018
Montale Starry Nights
100 ml | 69,50

Popis parfému Montale Starry Nights

Starry Nights je orientálna kvetinová vôňa pre ženy a mužov z portfólia francúzskej značky parfémov Montale, špecifickej najmä láskou k vôňam z Orientu a Arábie a ich kúzelnej histórii. Rovnako ako všetkým vôňam značky Montale i parfémovanej vode Starry Nights vtlačil obdivovaný a tak trochu záhadný Pierre Montale originálnu tvárnosť evokujúcu zázračný elixír či vzácnu kúzelnú masť. Montale Starry Nights predstavuje pačuli, ružu, pižmo a citrusy v nápaditej orientálnej kompozícii.

Vonná kompozícia parfémovanej vody Montale Starry Nights sa v hlave otvára akordmi citróna, bergamotu a jablka. V srdci zavonia pačuli, ruža a jazmín a základ pozostáva z tónov jantáru, svetlého pižma a pudrovitých tónov. Ako už napovedá poetický názov vône, Starry Nights je pokojne poetická a ide o dokonalý večerný parfém. Kalábrijský bergamot v úvode skvele doplňuje kvetinové srdce, v ktorom akordy bulharskej ruže a egyptského jazmínu, posilnené orientálnymi tónmi pačuli zo Sumatry, pomaly prechádza do hrejivého, zmyselného a ľahko pudrovitého základu.

Celková aróma, vyvážene prepájajúca citrusové, ružové, pižmové a pudrovité stránky s výraznou pačuli, je upokojujúca, nesmierne zmyselná, výrazná a predovšetkým absolútne nádherná a neodolateľná. Akoby zakladateľ značky Montale a tvorca všetkých parfémov v jej portfóliu získal počas svojho pôsobenia v Saudskej Arábii tajomné schopnosti orientálneho kúzelníka, Pierre Montale vytvoril dokonalé vonné stvárnenie nádhernej noci plnej žiary hviezd kdesi v ďalekom Oriente.

Rovnako ako všetky vonné diela Pierra Montala i parfémovaná voda Starry Nights je vytvorená z prírodných materiálov tej najvyššej kvality vo vysokých koncentráciách, ktoré zaisťujú dlhú trvácnosť vôní. Montale Starry Nights sa hodí predovšetkým na večerné nosenie a najlepšie vynikne v chladnejších mesiacoch. Navždy si získa ženy a mužov, ktorí majú radi orientálne kvetinové vône s výraznou úlohou zmyselnej dvojice ruže a pižma. Vyskúšať Starry Nights by mali tiež všetci, ktorí pri parféme oceňujú vysokú mieru evokatívnosti.

Okrem úchvatných vôní s majstrovsky vyladenými vonnými kompozíciami zaujmú všetky parfémy značky Montale tiež svojím originálnym balením. Dizajnová stránka nadchne priamočiarou čistou eleganciou, v prípade Starry Nights podčiarknutou lesklou svetlofialovou farbou prechádzajúcou postupne až do čiernej, a unikátnosť flakónom dodáva aj praktická voľba materiálu. Pierre Montale originálne zvolil hliník, ktorý zaisťuje parfémom dokonalú ochranu.

Montale Starry Nights - ruža, pižmo a pačuli v orientálnej kvetinovej vôni evokujúcej hviezdnu noc.

Zloženie

Hlava
bergamot, citrón, jablko
Srdce
jazmín, pačuli, ruža
Základ
ambra, biele pižmo, púdrové tóny
Druh vône
kvetinová, orientálna

O značke Montale

Parfémy Montale | Montale – parfémy zrodené z lásky ku kúzelným vôňam a histórii orientu. Montale, francúzska značka parfémov, je špecifická najmä láskou k vôňam z Orientu a Arábie a ich kúzelnej histórii. Parfémy Montale tak predstavujú západnému svetu úchvatné orientálne vône. V každom flakóne sa snúbi mysteriózna atmosféra Východu s vášňou ich tvorcu a zakladateľa značky Pierra Montale a všetky vône tejto originálnej značky sú zázračnou masťou prinášajúcou šťastie či elixírom lásky.
Značku Montale založil v Paríži roku 2003 Pierre Montale, pre mnohých záhadný návrhár parfémov, ktorý najprv strávil nejaký čas v Saudskej Arábii, kde vytváral parfémy pre šľachtu, kráľov a kráľovné. Po svojom návrate do Paríža začal tvoriť pre západný trh originálne parfémy inšpirované svojimi skúsenosťami z Východu.
Pre svoje vonné diela volí vždy prírodné materiály tej najvyššej kvality vo vysokých koncentráciách, ktoré zaisťujú dlhú trvácnosť vôní. Pre svoje dámske, pánske a unisex parfémy používa Pierre Montale ako hlavné komponenty typicky arabské esencie, najmä vzácne drevá. Nájdeme v nich céder, santalové drevo či orlie drevo, známe aj ako oud, agarwood, aoud či (v arabčine) oudh. Zvláštnu úlohu hrá v Pierrovej tvorbe najmä práve spomínané drevo stromu aquilárie. Značka Montale priniesla na trh prvý francúzsky rad parfémov venovaný tejto úchvatnej surovine so živičnou arómou, najdrahšiemu drevu na svete, po stáročia využívanému na výrobu kadidla a (najmä arabských) parfémov. Orlie drevo je skutočnou kráľovskou ingredienciou v celom parfumérskom svete a najmä na Východe, kde sa mu tiež prisudzujú výrazné afrodiziakálne účinky. Nie náhodou sa toto drevo označuje aj ako „tekuté zlato“ alebo „drevo bohov“.
Hneď prvé parfémy značky Montale si rýchlo získali vysokú obľubu a pozitívnu odozvu nielen zo strany zákazníkov, ale aj odborníkov, kritikov parfémov. Portfólio parfémov Montale je rozsiahle (na svojom konte má Pierre už okolo stovky vôní) a veľmi komplexné. Od temných, emóciami nabitých koktailov, cez sladkým nektárom oplývajúce vône a parfémy žánru aróma kože, až po optimistické, životom prekypujúce kreácie. Parfémy Montale ponúkajú možnosť vydať sa na spletitú cestu, kde nás za každým rohom očakáva ďalší nový objav a dobrodružstvo. Všetky sa, samozrejme, vyznačujú najvyššou kvalitou a zďaleka nielen preto sú obľúbené okrem iného medzi mnohými významnými osobnosťami a celebritami.
Nielen vône značky Montale, ale aj ich obaly sú veľmi originálne. Dizajnová stránka nadchne priamočiarou čistou eleganciou a unikátnosť flakónom dodáva aj ich praktický aspekt. Sú totiž hliníkové, čo poskytuje parfémom dokonalú ochranu, a zaisťuje tak ich vysokú trvanlivosť. Navyše, neobvyklý materiál flakónov robí parfémy Montale dokonalými na cestovanie.
Vyberte si z parfémov Montale svoj elixír lásky či zázračné šťastie prinášajúcu masť a nechajte na seba dýchnuť kúzlo histórie Orientu.